Samsung Türkiye Garantili Ürünler Ne Oluyor?

Umut_06

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz 2.69 GHz
32 GB RAM DDR4 2X16 3200 Mhz
1 TB M.2 SSD
RTX 3050 Tİ LAPTOP GPU
MONSTER ABRA A7 13.2.4
Meslek
Kurye
Merhabalar, Samsung garantili M.20 almayı planlıyorum sizce bu linkteki ürün Samsung garantili midir?
Bu arada TRENDYOL GÜVENİLİR MİDİR? Hepsiburada,n11 tarzı yerler güvenilir değil bayağı araştırdım fakat trendyolda tam emin değilim sizce bozuk mal gönderme imkanları var mı?
Mesela diyelim ki aldım telefon kendiliğinden kapandı açılmadı ben bunu Samsung desteğe götürüp verebiliyor muyum?
İthalatçı garantili mi yoksa Samsung Türkiye garantili mi?
Bu linkteki satın alan kişiler Samsung Türkiye garantili geldi teşekkürler yazmışlar pek inanamadım sizce?
LİNK: Galaxy M20 Ocean Blue 32 Gb (Samsung Türkiye Garantili) SM-M205FZBATUR Samsung | Trendyol

1566151922859.png

Dosya Ekleri

• 1566151873442.png
    1566151873442.png
    46 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
Şimdi benim alacağım telefona ''KVK mı yardım edecek yoksa,SAMSUNG GENEL MERKEZİ'' mi yardım edecek?

Öğrenciyim,fazla param olmadığı için m20 almak zorundayım ve hoş duruyor gibi gözüküyor resimlerde.
Amazondan alırsam 1 ay sonra gelmez mi usta?

Yani şimdi benim attığım link ithalatçı garantili mi oluyor? @bados123

Şimdi benim alacağım telefona ''KVK mı yardım edecek yoksa,SAMSUNG GENEL MERKEZİ'' mi yardım edecek?

Öğrenciyim,fazla param olmadığı için m20 almak zorundayım ve hoş duruyor gibi gözüküyor resimlerde.
Amazondan alırsam 1 ay sonra gelmez mi usta?
Hayır hocam bu Türkiye şubesi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı