Sana inanmayacağını bildiğin halde söyler miydin ?

Ancak Türk kızları çok ta güzel olmamalarına ramen çok artisler kendini bir şey sanıyorlar. O yüzden Türk kızı tavlanabilecek en zor kızdır ve boyları 1.50'dir. Artık nelerine güveniyorlarsa... :D
Sana katılıyorum Emrah, fakat sanırım konu onların boyları olduğunda önemli olan boyutu değil işlevi oluyor :D

Gurur denilen bir şey var sonuçta. Ben yediremem reddedilmeyi :D
Sevgili kardeşim, hiç red yemeyeceğim diye bir şey yok, illaki oluyor, atlatmayı öğren. Sonuçta bunlar güzellik yakışıklılık meseleleri değil. İleride anlarsın, olgunluk meselesi, anlaşma meselesi, hayatı paylaşabilme meselesi. Yaş kaç bilmiyorum ama küçüklerde bu biraz daha tipe, esprililiğe, duruşa, kendine güvene vs. bakıyor. Bir kere kesinlikle kendinden emin olacaksın. Yani küçük kızlar gidip ışıklı dandik A4Tech fareyi alıyor, olgun kızlar da Thermaltake Black'i. Ben olayı kendi açımdan böyle görüyorum. Bak ben mesela komple elimi ayağımı çektim dış dünyadan, kendi çapımda Technopat'ta, orada, burada donanım öğrenmeye çalışıyorum, kendime IT anlamında bir şeyler katmaya çalışıyorum. Zevk aldığım tek şey donanım kaldı sanırım. O da kuyruk acımdan dolayı ilgimi cezbediyor.

Akşam akşam Güzin abla kesildim başınıza ya la! Kusuruma bakmayın.

Ancak Türk kızları çok ta güzel olmamalarına ramen çok artisler kendini bir şey sanıyorlar. O yüzden Türk kızı tavlanabilecek en zor kızdır ve boyları 1.50'dir. Artık nelerine güveniyorlarsa...
Sana katılıyorum Emrah, fakat sanırım konu onların boyları olduğunda önemli olan boyutu değil işlevi oluyor :D

İkinizede katılıyorum.
BilgisayarKurdu kötü bir düşünce oluşturmak istemem aklında ama ben niyetimi belli etiğimde kız mühendis (öğrenci daha) olduğundan (ben yüksek okul öğrencisi olduğum zamanda) beni red etti halka açık bir yerde. :D

Gelelim asıl cevaba, ben söylerdim.

En azından arkadaş kalmak için söylemeyeceğim.

Benim ona söyleyemediğimi bir gün o bana söyler belki. Böyle bir şey olmayacak tabi. Neyse ben kendimi ve sizi yormayayım daha fazla.
Ama o çok farklı birisi gerçekten.
Ben kesinlikle böyle kelimeler kuran bir insan değildim. Daha kaba saba birisiydim ama ne olduysa değişiyorum :D Yani 1 sene önce birileri bu yazıları yazdığımı görse sen iyi misin der bana :D

En son birisine cesaretimi toplayıp dediğimde zaten herkes öğrenmiş ve alay konusu olmuştu :D Kız zaten çok sakin birisiydi. Ağzından çıkan 1 kelime bile beni çok heyecanlandırırdı zamanında.
Geçmiş zaman eki ile konuştuğuma bakmayın aklım hala onda benim :D

Ben zaten Facebook fotoğraflarına bakınca o kızın ne b*k olduğunu anlarım. Aynı şeyi tekrar söyleyince nasıl bir tepki verir ki ?
En son ilkokulda söylemiştim ve kaynayıp gitmişti. Ciddiye almamış belki de inanmamıştı.

Başlıktaki bana inanmayacağını bildiğim halde kelimesi zaten buradan geliyor. Ben bu gidişle hiç evlenemeyeceğim galiba.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı