Sana inanmayacağını bildiğin halde söyler miydin ?

Tamam derse ikinizde kazanırsınız. Bir yola girersiniz. Belki 1 hafta sürer, Belki ömürlük olur. Hayır derse de sen kaybetmezsin o kaybeder. Kovuver gitsin. Kime ne söyliyeceksen söyle. Ne kaybedersin ki ?

Tamam derse ikinizde kazanırsınız. Bir yola girersiniz. Belki 1 hafta sürer, Belki ömürlük olur. Hayır derse de sen kaybetmezsin o kaybeder. Kovuver gitsin. Kime ne söyliyeceksen söyle. Ne kaybedersin ki ?

Gurur denilen bir şey var sonuçta. Ben yediremem reddedilmeyi :D

Dünyaya bir kere geliceksin ve öldüğünde keşke deme fırsatın olmıyacak bu yüzden , ne söyliyeceksen durma söyle dostum ;) Yada söyle sonra kaç uzaktan taş at :D

Bir resmini koy kanka Foruma bakalım yakışıklıysan ona göre karar verelim.

Mesela bak resme bana memlekette bütün sınıftaki kız arkadaşlarım yakışıklı diyor, ben yakışıklıyım falan övünmüyorum ve bu konuda övünülmesini sevmem ama onlar öyle diyor. Ancak Türk kızları çok ta güzel olmamalarına ramen çok artisler kendini bir şey sanıyorlar. O yüzden Türk kızı tavlanabilecek en zor kızdır ve boyları 1.50'dir. Artık nelerine güveniyorlarsa... :D

ZmbI64y.gif

Bana Facebook adresini özelden atsana kanka. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı