Sanal arkadaşlarınız ile yaşadığınız ilginç veya garip olaylar nelerdir?

TheStrongMan

Centipat
Sanal arkadaşlarınız ile yaşadığınız ilginç veya garip olaylar var mı? Benim bir arkadaşım kendini öldürmeye çalışıyordu. Sonra ulaşamadım. Öldü dediler ama yalan gibi geldi. Peki ya sizin en ilginç anınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanal arkadaşlarınız ile yaşadığınız ilginç veya garip olaylar var mı? Benim bir arkadaşım kendini öldürmeye çalışıyordu. Sonra ulaşamadım. Öldü dediler ama yalan gibi geldi. Peki ya sizin en ilginç anınız?

Benim bir sanal arkadaşım vardı Battlefield 1 oynardık bir gün yine birlikte girdik ama son girişimiz oldu onu ondan sonra görmedim. Ve bana son sözü kendine iyi bak demişti. Ama 2 ay sonra tekrar onunla karşılaştım ne oldunu sordum oda bana dediki köyüme gitim. Garip bir duyguydu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanal arkadaşım hiç olmadı. Bütün arkadaşlarım normal hayatımdan. Sadece Growtopia'dan sanal arkadaş yapmıştım. Onları saymazsak 0.

İlginç değil ama bir aşk hikayem var Facebook'da Avataria diye bir oyun vardı herkes bilmez oyunun amacı sevgili bulma arkadaş bulma filan2 D oyun kıyafet alıyorsunuz güzel olmaya çalışıyorsunuz yakışıklı biriyle sevgili oluyorsunuz. Neyse çocuğuz tabii o zamanlar normal geliyordu, zaman geçtikçe iyice bağımlı olmuştum, 17 yaşıma geldiğimde oyunu bıraktım ve oyundaki arkadaşlarımla Instagram'dan konuşmaya başladık. Arkadaşımın bir arkadaşıyla tanıştım kız arkadaş, tanıştık 5-6 ay sonra sevgili olduk. Biz yaklaşık 5 ayda sevgili olmuştuk, Instagram'dan konuşarak telefondan filan görüşüyorduk. Neyse ben salaklık yaptım başka kızlarlarla da konuşuyordum, kız öğrendi bir şekilde ayrıldık. Sonra tekrar affetti ben gene aldattım, neden yaptığımı bilmiyorum ama kızı çok seviyordum. Ben Mersin'de o Adana'da yaşıyordu, yakındık bir 5-6 ay oldu konuşmayalı. Yani tabii eskisi gibi sevmesem de aklımdaydı geçen hafta durum atmış, sevgilisiyle görünce kafamdan tamamen sildim. Reelde 2 kere sevgilim oldu, 2-3 gün sürdü ikisi de başkada olmadı. Bu kız benim hayatımda böyle bir yeri var. Sanaldan sevgili yapmak pişmanlıktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı