Markalarla yaşadığınız ilginç olaylar

Hiç markalarla yaşadığınız ilginç şeyler oldu mu? Benim bilgisayarımın Intel çıkartması zarar gördü ve Intel bana yenisini yolladı mesela.

PTT Kargo'dan şarjlı pil almıştım. Evin bloğunu B19b diye girdim tüm adresi yazdım. Evin önünde kocaman B19b yazıyor. Ama kargo adres yanlış diye gelmedi, şubeye gittik sorduk, dedikleri şey, belediyenin tanımladığı NO29b ibaresini eklememişsiniz di. E hocam o zaman Trendyol Yemeksepeti getir Amazon Hepsiburada nasıl getiriyor her şeyi?

PTT Kargo'dan şarjlı pil almıştım. Evin bloğunu B19b diye girdim tüm adresi yazdım. Evin önünde kocaman B19b yazıyor. Ama kargo adres yanlış diye gelmedi, şubeye gittik sorduk, dedikleri şey, belediyenin tanımladığı NO29b ibaresini eklememişsiniz di. E hocam o zaman Trendyol Yemeksepeti getir Amazon Hepsiburada nasıl getiriyor her şeyi?

Türkiye'de kargolar böyle genelde.

Türkiye'de kargolar böyle genelde.

Yok hocam sadece PTT AVM bu şekilde, diğer MNG Kargo, Yurtiçi Kargo falan hiçbirinde sorun yaşamadım. PTT AVM'den 3 kez söyledim 3'ündede yaşadım bunu.

Aslında şube ve kurye kötüyse bunlar yaşanıyor, şube ve kurye işini düzgün yapınca sıkıntı olmuyor.

PTT'nin politikası direkt böyle sanırım, çünkü şubeye gittiğimizde bizimle aynı sorunu yaşayan 4 5 kişi vardı.

Hiç markalarla yaşadığınız ilginç şeyler oldu mu? Benim bilgisayarımın Intel çıkartması zarar gördü ve Intel bana yenisini yolladı mesela.

Sizin yaşadığınız da ne güzel olaymış :D

Evet hocam, benim kıytırık çıkartmam için İngiltere'den gönderim yaptı adamlar.

Firma gibi firma, bu tarz küçük şeyleri takan firmalara bayılıyorum. Peki sizmi istediniz bunu nasıl oldu tam olarak?

Firma gibi firma, bu tarz küçük şeyleri takan firmalara bayılıyorum. Peki sizmi istediniz bunu nasıl oldu tam olarak?

Hocam çıkartma isteyen kişilere özel form hazırlamışlar bende başvuru yaptım, yalandan bir şeyler yazsanız bile gönderiyorlarmış. Reddit üzerinde baya paylaşıldı zaten.

2007 yılında stajdan kazandığım ilk parayla aldığım şu Lego Dozer'in 1 parçası eksik çıkmıştı. Eposta yolladım, kutu ve fişin fotoğrafını istediler 1 gün sonra, 2 hafta sonra 2€'luk pulu yapıştırılmış özel paketli ve özeti "Özür dileriz, Lego olarak tüm paketlerimizi özenle kontrol ediyoruz, Lego keyfinizi kaçırdığımız için üzgünüz, parçanız burada." bir mektup aldım. İçinde eksik parça vardı, hala saklıyorum bir yerlerde.

Parçanın onlara maliyetini hesapladığımda 0.003€ ediyordu o zaman.

2007, 1 TL = 1.33 € civar.

1660683697656.png

Not: Görsel düzelttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı