Yaşadığınız ilginç, paranormal olaylar nelerdir?

Uyuduğum sırada biri elleriyle ayağımı tutup kaldırıyordu. Tabi hemen korkup uyandım. İşin korkunç tarafı odada kimse yoktu.

Okulda nöbetçiydim. Çöp kutusunun içine kara kedi atladığını gördüm. Gidip baktığımda içinde hiçbir şey yoktu...

Hocam ben varım

Üniversitedeyken yurtta kalıyordum ve yurda 23:00'den sonra girmek yasaktı. Saat 22:20 gibi bir arkadaşım yanıma geldi ve bir iddia kuponu hazırladığını kesin tutacağını bunu ne olursa olsun yatırmamız gerektiğini söyledi. Kaldığımız yer ile iddia bayisi arasında çok uzun mesafe vardı. Yani 1 saate o karanlıkta gidip gelmemiz imkansızdı. Kaldığımız yer Eskişehir'in sivrihisar ilçesi. Yani pek gelişmiş bir yer değil. Yolda bir köpek sizi yese 3 gün sonra görürler leşinizi öyle ıssız bir yer. Gündüz çıkmaya korkarsın o saatte çıkmam delilikten farksızdır. Neyse biraz inat ettim ama arkadaş çoktan inanmıştı çıktık yola. Ana caddeden gidersek yetişemezdik bunu biliyorduk bizde ara mahalleye girdik. Hızlı hızlı gidiyorduk ve evlerin birbirine çok yakın olduğu dar bir mahalleden geçmeye başladık. Giderken bir ara gözüm yukarı takıldı. Bir kadın pencereden bakıyordu aşağı. Arkadaşımı dürtüp o kadını gösterdim. Oda bende şaşırdık ve korktuk tabii sonra daha da hızlandık ve geçtik orayı. Kuponu yatırdık ve geri dönüş yoluna koyulduk. Acele etmemiz gerekiyordu saat yaklaşıyordu. Ana caddeden gidemezdik, tekrar daldık ara mahalleye. Aynı yerlerden geçiyoruz ve o yere geldik. Kadın hala bakıyordu ve biz biraz yavaşladık sonra birbirimize baktık ve koşarak kaçtık. Uzunca bir mesafe durmadan koştuk. Sonra yurda vardık. Olanları konuşup şakalaşıp yattık.

Yarın oldu ve okulda bu olayı konuşurken arkadaşla tekrar iddia bayine gitmeye karar verdik ama bu sefer öğlendi. Malum öğlen korkutucu olamazdı. Neyse gitmeye başladık o malum yere geldik ve o kadının bize baktığı yere tekrar baktığımız da kanımız dondu. :) ne olduğunu okuyup merak eden olursa yazarım

Geri
Yukarı