Yaşadığınız ilginç, paranormal olaylar nelerdir?

Sınavlardan dolayı öğlen eve gelmiştim ve ailemler işte olduğu için evde tek başıma bilgisayara bakıyordum. Kullandığım kasa da yanlamasına duruyor ve yanı cam olduğu için yansımasından bütün koridor ve merdiven görünüyor (Ev Müstakil). İşte bilgisayara bakarken bi anlık o yansımaya baktım ve merdivenlerden gölgemsi birşeyin çıktığını fark ettim. Tabiki korktum ve arkamı döndüm ve orada hiçbirşey yoktu ama tuvaletin kapısı açıktı ve evdeki kedilerden dolayı kapıyı hiçbir zaman açık bırakmazdık. Bu bu gölge arkadaşı ilk görüşümdü, daha sonra birkaç kez daha kasa yansımasında göründü fakat artık panik olmuyordum, alıştım denebilir. Bu olaylar yaklaşık 10 aydır devam ediyor ve birkaç haftada bir görüyorum en son birkaç hafta önce gördüm, o zamandan beri gölge arkadaşla karşılaşmıyoruz.

Ananemin evinde Yatınca nedense Slanderman bana Selam veriyor bende ona veriyorum okey falan oynuyoruz alıştım artık :D Anneannem öldükten sonrada evinde beyaz bir şeyler vardı ( Bu arada Yalan Değil gerçek
Üniversitedeyken yurtta kalıyordum ve yurda 23:00'den sonra girmek yasaktı. Saat 22:20 gibi bir arkadaşım yanıma geldi ve bir iddia kuponu hazırladığını kesin tutacağını bunu ne olursa olsun yatırmamız gerektiğini söyledi. Kaldığımız yer ile iddia bayisi arasında çok uzun mesafe vardı. Yani 1 saate o karanlıkta gidip gelmemiz imkansızdı. Kaldığımız yer Eskişehir'in sivrihisar ilçesi. Yani pek gelişmiş bir yer değil. Yolda bir köpek sizi yese 3 gün sonra görürler leşinizi öyle ıssız bir yer. Gündüz çıkmaya korkarsın o saatte çıkmam delilikten farksızdır. Neyse biraz inat ettim ama arkadaş çoktan inanmıştı çıktık yola. Ana caddeden gidersek yetişemezdik bunu biliyorduk bizde ara mahalleye girdik. Hızlı hızlı gidiyorduk ve evlerin birbirine çok yakın olduğu dar bir mahalleden geçmeye başladık. Giderken bir ara gözüm yukarı takıldı. Bir kadın pencereden bakıyordu aşağı. Arkadaşımı dürtüp o kadını gösterdim. Oda bende şaşırdık ve korktuk tabii sonra daha da hızlandık ve geçtik orayı. Kuponu yatırdık ve geri dönüş yoluna koyulduk. Acele etmemiz gerekiyordu saat yaklaşıyordu. Ana caddeden gidemezdik, tekrar daldık ara mahalleye. Aynı yerlerden geçiyoruz ve o yere geldik. Kadın hala bakıyordu ve biz biraz yavaşladık sonra birbirimize baktık ve koşarak kaçtık. Uzunca bir mesafe durmadan koştuk. Sonra yurda vardık. Olanları konuşup şakalaşıp yattık.

Yarın oldu ve okulda bu olayı konuşurken arkadaşla tekrar iddia bayine gitmeye karar verdik ama bu sefer öğlendi. Malum öğlen korkutucu olamazdı. Neyse gitmeye başladık o malum yere geldik ve o kadının bize baktığı yere tekrar baktığımız da kanımız dondu. :) ne olduğunu okuyup merak eden olursa yazarım.

Hocam part 2 ne zaman gelir?
Geçenlerde bir konuya yazmıştım ama buraya da yazayım. Sabaha karşı bir vakit hava daha karanlıkken odamdaki muhabbet kuşu deli gibi çığlık atmaya başlamıştı. Ben uyanıp ne olduğunu anlamaya çalışırken sabah ezanı okunmaya başladı. Beni mi uyandırmaya çalıştı bir şey mi gördü bilmiyorum :D

Hocam kuşunuz sizi imana çağırıyor
Pp endeki daha korkunç

Dark web Killer

Engin Cengiz sadece bir YouTube kanalı değil, ayrıca bir yaşam biçimidir :D

Son düzenleme:
Ananemin evinde Yatınca nedense Slanderman bana Selam veriyor bende ona veriyorum okey falan oynuyoruz alıştım artık :D Anneannem öldükten sonrada evinde beyaz bir şeyler vardı ( Bu arada Yalan Değil gerçek

Hocam part 2 ne zaman gelir?

Hocam kuşunuz sizi imana çağırıyor

Engin Cengiz sadece bir YouTube kanalı değil, ayrıca bir yaşam biçi midir :D

Uzun süredir izlemiyorum her şeyi beleşe getiriyor

Geri
Yukarı