Sanaldan tanışılan kıza nasıl çıkma teklif edilir?

Yavru alıyım mı seni? Köz koyarız ortamıza(!).

Hoşlandığını ve onunla keyifli vakit geçirmek istediğini söyle gitsin.
Ve kızı kaybetsin öyle degil mi :)
Çok sevdiğim kızla biraz yakınlaştık (internet üzerinden) aynı sınıftayız. Sorun da şu: kıza nasıl çıkma teklif edeceğimi bilmiyorum.
Yaşlar kaç?

Ya hissettiklerini açıklamasının aptalca olduğunu düşünüyorsunuz ya da "(!)" anlamını bilmiyorsunuz.
(!) işaretini 'hoşlandığını söyle' demeden önce kullandınız. Ayrıca konu sahibinin dedigi gibi daha 'biraz yakınlaşma' olmuşsa ve açılırsa reddedilip kızla bir daha konuşmaması yüksek ihtimal. Açılmak aptalcadır evet.

Felsefe bölümünde konu açıp liseli arkadaşlarında takılabilirsin. Aptalca olduğunu düşünüyorsan yalnız kalırsın...
Bu yüzden yaşları sordum, hemen saldırmasanız ögrenecegiz :) Ayrıca açılın gitsin diye bir tavsiye yok, buradan uzaklaşın lütfen.
Aptalca olduğunu düşünüyorsan yalnız kalırsın...
Daha arada düzgün bir sey yokken açılmak, karşı tarafı kaybetmektir.

Saldırganlık yapmadım, kelimelere anlam yükleyen sizsiniz.

Emrin olur! Kara listeye alırsan mesajımı görmezsin. Paşa gönlüne göre karar vermiyorum.
Şurada sevgili olabilecek 2 kisinin potansiyelini 'açılın gitsin' diyerek yok ediyorsunuz. Sonra 'açılmak aptallıksa liseli arkadaslarınla takılabilirsin' diyorsunuz.

Çok sevdiğim kızla biraz yakınlaştık (internet üzerinden) aynı sınıftayız. Sorun da şu: Kıza nasıl çıkma teklif edeceğimi bilmiyorum.

Aynı sınıftasınız ve internet üzerinden mi tanıştınız? Nasıl yani şöylemi oldu.
Kız: Merhaba.
Sen: Merhaba.
Kız: Sen bizim sınıfta mısın?
Sen: Evet.

Geri
Yukarı