SanDisk M.2 NVMe SSD takılıyor

Dashboard yüklü şu an.

Temiz format attım. Driver Booster 'ı neden sileyim ki?
Mümkünse Secure Erase USB hazırlayın ve formatlayın Windows 10 indirip temiz kurulum yapın. sürücülerinizi üreticinini web sitesinden indirin kurun. aynı Sandisk Ultra 3D 1TB kullanıyorum üstünde 7 tane oyun yüklü. yasal Adobe Photoshop, Lightroom, Premiere Pro, kullanıyorum bende herhangi sorun takılma kasma mavi ekran olmadı. Fakat ben torrent kullanmıyorum.

Peki Driver Booster'ı sildikten sonra sürücülerimin doğruluğunu nasıl kontrol edeceğimi anlatır mısın bana?
Biz genelde temiz format öneririz Booster sonrasında ama şu an hata yoksa ekran kartı driverini DDU ile sil sonra elle tekrar kur.
Tabi bozduğu başka şeyler de olabilir o yüzden her ne kadar format karşıtı olsam da temiz format candır.
@24099 hocam sizin daha fazla bilginiz var mı acaba ya da benim eksiğim?

Abiler bu arada sıkıntı torrentten değil. İçinde 512 GB WD SSD zaten vardı ve onda da torrent kullanıyordum böyle bir şey yaşamadım. SSD'yi taktığım gibi format attım ve Windows'u yeni SSD'ye kurdum. Anında fark ettim bu sorunu. Bir şey yüklememiştim daha.

Şimdi format mı atayım tekrardan? Bu mudur? Tüm kurtarma bölümlerini silecek miyim format ekranında? Sadece 2 tane SSD mi görünecek?

Geri
Yukarı