SanDisk SSD Plus vs PNY XLR8 CS3030

Bütçe
600

Zirael1

Kilopat

Şartlarınızı alabilir miyim?(hızdır, depolamadır falan...)
Ve anakartınızın linkini ve bütçenizi.

Tavsiyem m.2 slotunuzu 256 ile doldurmayın. Sata olanı alın ileride bütçeniz olursa m.2 slotuna 500'lük takarsınız.

Şartlarınızı alabilir miyim?(hızdır, depolamadır falan...)
Ve anakartınızın linkini ve bütçenizi.

İlk önceliğim depolama ikinci önceliğim hız ama bu fiyat bandında daha yükseğini bulamadığım için bunlara yöneldim.
Bütçem 600 TL.
Anakartımın linki: Overview B450M MORTAR

Tavsiyem M.2 slotunuzu 256 ile doldurmayın. SATA olanı alın ileride bütçeniz olursa M.2 slotuna 500'lük takarsınız.

Anakartımda 2 tane M.2 slotu var ileride ekleme yaparsam sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

İlk önceliğim depolama ikinci önceliğim hız ama bu fiyat bandında daha yükseğini bulamadığım için bunlara yöneldim bütçem 600 lira.
Anakartımın linki: Overview B450M MORTAR

Anakartımda 2 tane M.2 slotu var ileride ekleme yaparsam sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Stoğa gelince Patriot Burst 240 alabilirsiniz iyi bir SSD'dir.

Hatta bütçenize biraz ekleyip 480'ini de alabilirsiniz.

Stoğa gelince Patriot Burst 240 alabilirsiniz iyi bir SSD'dir.

Hatta bütçenize biraz ekleyip 480'ini de alabilirsiniz.

Stoğa yakın zamanda girer mi acaba çünkü birkaç hafta içinde SSD almam lazım bilgisayarımdaki 10 yıllık HDD şu sıralar beni kanser etmeye başladı aslında iyi bir indirime denk gelsem 480 GB olanı alabilirim gibi.

Stoğa yakın zamanda girer mi acaba çünkü birkaç hafta içinde SSD almam lazım bilgisayarımdaki 10 yıllık HDD şu sıralar beni kanser etmeye başladı aslında iyi bir indirime denk gelsem 480 GB olanı alabilirim gibi.

En uygun hali eğer yetişkinseniz biraz bütçe arttrımak zorundasınız.
Eğer çocuksanız ebeveyninize 480 çok daha iyi indirimli(çok zorda kalırsan daha hızlı diyebilirsiniz ama hız açısından 240'a benzer zaten kapasite büyüdükçe hız küçük artıyor) diyebilirsiniz.

En uygun hali eğer yetişkinseniz biraz bütçe arttrımak zorundasınız.
Eğer çocuksanız ebeveyninize 480 çok daha iyi indirimli(çok zorda kalırsan daha hızlı diyebilirsiniz ama hız açısından 240'a benzer zaten kapasite büyüdükçe hız küçük artıyor) diyebilirsiniz.

18 yaşındayım kendi gelir kaynağım yok bütçeyi zorlamak istemiyorum çünkü hafta sonu sınavdan sonra telefon değişeceğim bir de ekran kartı işlemci darboğazım olduğu için işlemci de değişmem gerekiyor o yüzden bütçeyi şu sıralar aşmam biraz sıkıntılı.

Peki bu bütçede önerebileceğin başka SSD var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı