Sanırım kafayı yiyorum

ValveAdalet

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben de şöyle bir sorun var. Biri camdan bana baktığında rahat edemiyorum ve biri beni kovaladığın da veya saklambaç falan oynadığımızda veya tehdit altında, korktuğumda dar yerlere girip kendimi güven de hissediyorum. Birkaç ay önce 2 3 kere bir tane rüya görmüştüm bir kadın bana camdan bakıyordu yaşlı ve gözlüklüydü ve gülüyordu ardından eşyalar ve ben havaya kalkıyordum ve bunu nedense her anlattığımda gözlerim sulanıyor ve gene sulandı. Bir diğer sorunum ise banyoda ellerimi yıkarken, su sesinden aşırı rahatsız oluyorum ve banyoda içim sıkılıyor bir şey sıkıyor sanki ben de banyodan direkt çıkmak istiyorum. Çin'lerden şüpheleniyorum ve Çin'lerden aşırı fazla korkarım.

Merhaba arkadaşlar, ben de şöyle bir sorun var. Biri camdan bana baktığında rahat edemiyorum ve biri beni kovaladığın da veya saklambaç falan oynadığımızda veya tehdit altında, korktuğumda dar yerlere girip kendimi güven de hissediyorum. Birkaç ay önce 2 3 kere bir tane rüya görmüştüm bir kadın bana camdan bakıyordu yaşlı ve gözlüklüydü ve gülüyordu ardından eşyalar ve ben havaya kalkıyordum ve bunu nedense her anlattığımda gözlerim sulanıyor ve gene sulandı. Bir diğer sorunum ise banyoda ellerimi yıkarken, su sesinden aşırı rahatsız oluyorum ve banyoda içim sıkılıyor bir şey sıkıyor sanki ben de banyodan direkt çıkmak istiyorum. Çin'lerden şüpheleniyorum ve Çin'lerden aşırı fazla korkarım.
Bu sorununu öncelikle ailenden biri ile paylaş. Onun dışında merak etme kafayı yemezsin. Hiçbir psikiyatrik hasta kendinin hasta olduğunun farkında değil, ya da bunu kabullenmez.

Hocam küçükseniz (10-5) normal olabilir. Bende de oluyordu. Şimdi geçti. (Ha yaşınız cidden fazlaysa onu bilmiyorum.)
13 yaşındayım.
Hocam Cinlerden mi korkuyorsunuz Çinlilerden mi? Yapacak bir şey yok korkularınızın üstüne gitmeniz gerek mesela sizi ormana bırakıp 100 arkadaşınız sizi bulmaya çalışsın.
Cinlerden.

Hocam üstüne gidin, ben de korkardım eskiden. Mesela tuvalette ışıklar kapalı oturun veya odanızda kalın 15 dakika karanlıkta. Gelmediklerini göreceksiniz. 😁
Yanlış anlaşılmasın fakat ne için gelsinler akıla çok takılıyo böyle şeyler düşünmemek kafayı dağıtmak en iyi yoldur hiç gerek kafa yormaya böyle şeylere.

Yanlış anlaşılmasın fakat ne için gelsinler akıla çok takılıyo böyle şeyler düşünmemek kafayı dağıtmak en iyi yoldur hiç gerek kafa yormaya böyle şeylere.
Sen cine bir şey yapmadıkça cin de sana yapmaz. Zaten Ayet-el Kürsi okursan falan korunuyorsun kötü cinler sana bir şey yapamıyor.

Hocam anlattıklarınızda anormal bir şey yok insan pisikolojisi normal. cin konusunda ise çok kafanıza tamakyın yaşınız daha küçük korku filmi vs. izliyorsanız bırakın kendinize bir hobi bulun. Büyüdükçe bu korkuların hepsini atarsınız bu yaşlarda normal böyle şeyler. Çok korkuyorsanız namaz kılın dua ezberleyin ve okuyun içinizin rahatladığını hissedeceksiniz.

Geri
Yukarı