Sanırım kafayı yiyorum

ValveAdalet

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben de şöyle bir sorun var. Biri camdan bana baktığında rahat edemiyorum ve biri beni kovaladığın da veya saklambaç falan oynadığımızda veya tehdit altında, korktuğumda dar yerlere girip kendimi güven de hissediyorum. Birkaç ay önce 2 3 kere bir tane rüya görmüştüm bir kadın bana camdan bakıyordu yaşlı ve gözlüklüydü ve gülüyordu ardından eşyalar ve ben havaya kalkıyordum ve bunu nedense her anlattığımda gözlerim sulanıyor ve gene sulandı. Bir diğer sorunum ise banyoda ellerimi yıkarken, su sesinden aşırı rahatsız oluyorum ve banyoda içim sıkılıyor bir şey sıkıyor sanki ben de banyodan direkt çıkmak istiyorum. Çin'lerden şüpheleniyorum ve Çin'lerden aşırı fazla korkarım.

Hocam anlattıklarınızda anormal bir şey yok insan pisikolojisi normal. cin konusunda ise çok kafanıza tamakyın yaşınız daha küçük korku filmi vs. izliyorsanız kesinlikle bırakın kendinize bir hobi bulun. Büyüdükçe bu korkuların hepsini atarsınız bu yaşlarda normal böyle şeyler. Eğer cin'lerden endişeleniyorsanız odanızdaki Çin'lere aniden el hareketi çekebilirsiniz.
Hocam neden çin yazıyorsunuz?
@217099 Komik bir şey mi söyledim?

Çılgınlar gibi R6S oyna.
İşin şakası, bende camdan biri bana baktığında, bende ona odaklıyorum gözlerimi.
Sonra karşıdaki gidiyor, biri arkamdan yürüdüğünde sırf ona da hissettirmek için hızımı düşürüp arkasına geçiyorum. Anlatılmaz yaşanır bir duygu.

Birisi camdan beni izlese bende korkarım veya rahatsız olurum. Veya birisi beni kovalarsa. Oyun oynarken yasadigin şey senin kendini oyuna kaptırman ile alakalı. Cinlerden korkabilirsin normal bir şey bu. Çok isimlerini anma, korkacağın şeyler izleme ve aklından uzaklaştırmaya çalış. Paranoyak gibi davranmaya gerek yok.

İn cin peri bırakın bunları, çoluk çocuğu korkutuyor bazı tipler bunlarla sonra da iz kalıyor kimisinde. Kardeşim şu süreçte daralmayan, depresyona girmeyen var mı? Hiçbirimiz normalde çok sıradan gelen şeyleri yapamıyoruz ve sağolsunlar aşılama hızı da gösteriyor ki bir süre daha böyle devam edicez. Kafanı daha çok takma, bir sorun hissettiğinde üzerine çok düşünme. Bunlar girdap gibi adamı çeker de çeker. Yapamıyorsan, profesyonel yardım al. Bir diziye başla, kitaba başla. Kafanı meşgul et. Zaten söylediğin şeylerden çoğu insan hoşlanmaz bu da ayrı bir konu ama takıntı yapıyorsan dediğim gibi, meşgul et kafanı ya da yardım al. Senin özelinde, hepimize geçmiş olsun ne diyim.

Normal bir durum gibi geldi bana. Tanımadığım biriyle camda göz göze gelmek beni de rahatsız ediyor, direk camdan uzaklaşıyorum. Tanımadığım veya tanıdık olsa dahi birisi üstüme tehditkar bir şekilde koşuyorsa/kovalıyorsa bende korkarım, gerilirim. Dar alanlara girince size ulaşılması zor olduğu için güvende hissediyor olabilirsiniz. Bu da normal birşey. Kanepenin arkasına saklanmak gibi. Banyoda ise sizi bunaltan sıcak, buhar ve nem olabilir. Birde soğuk su ile duş almayı deneyin.
Cinler siz onlara bakmadığınız sürece cinlerde size bakmazlar. Durduk yere bir cin sizinle oynamaz. Aynı zamanda evinizde bir Kur-an'ı kerim, duvarlarınızda en basitinden bir Allah yazısı bile varsa kötü niyetli cinler evinize bile girmezler. Korkacak bir durum yok gibi duruyor.

Normal bir durum gibi geldi bana. Tanımadığım biriyle camda göz göze gelmek beni de rahatsız ediyor, direk camdan uzaklaşıyorum. Tanımadığım veya tanıdık olsa dahi birisi üstüme tehditkar bir şekilde koşuyorsa/kovalıyorsa bende korkarım, gerilirim. Dar alanlara girince size ulaşılması zor olduğu için güvende hissediyor olabilirsiniz. Bu da normal birşey. Kanepenin arkasına saklanmak gibi. Banyoda ise sizi bunaltan sıcak, buhar ve nem olabilir. Birde soğuk su ile duş almayı deneyin.
Cinler siz onlara bakmadığınız sürece cinlerde size bakmazlar. Durduk yere bir cin sizinle oynamaz. Aynı zamanda evinizde bir Kur-an'ı kerim, duvarlarınızda en basitinden bir Allah yazısı bile varsa kötü niyetli cinler evinize bile girmezler. Korkacak bir durum yok gibi duruyor.
Hocam cinlere bakmak derken?

Geri
Yukarı