Sapphire 6900 XT toxic vs. Sapphire Nitro 6950 XT

Bütçe
Sınırsız
Ben de FH4 yapayım dedim böyle sonuç aldım :D. CPU'dan çok limitleniyorum.

Eki Görüntüle 1569471
Gpu'daki fark korkunç 🥲.

İptal ettim hocam 1000 lira için iyi mi kötü mü yaptık bilmiyorum 6900 sıvı sogutmalı sipariş verdim bakalım 6950'yi iptal ettim hem zaten daha kargolanmamıştı bir problem çıkmaz ama umarım 6900 OC yapınca düz 6950'den daha sıcak olmaz: S
Daha sıcak olmaz ama 6900xt'nın sıkıntısı bant genişliği. 6950xt 18gbps kullandığı için daha iyi performans veriyor. Sizi alacaginiz 6900xt modeli de 16gbps, arkadaşınki 18. Yani o.c'leseniz de 6950xt'yi geçebileceğinden şüpheliyim. Ama daha yüksek saat hızları ulaşır eşitlersiniz. Daha ucuza eşitlemeniz de gene sıkıntılı bir durum değil pek.

GPU'daki fark korkunç 🥲.

Daha sıcak olmaz ama 6900XT'nın sıkıntısı bant genişliği. 6950XT 18Gbps kullandığı için daha iyi performans veriyor. Sizi alacaginiz 6900XT modeli de 16Gbps, arkadaşınki 18. yani o.c'leseniz de 6950XT'yi geçebileceğinden şüpheliyim. Ama daha yüksek saat hızları ulaşır eşitlersiniz. Daha ucuza eşitlemeniz de gene sıkıntılı bir durum değil pek.

%5 indirim ile birlikde 6950 XT modelini aldım hocam üst model üst modeldir hem bu kart kullanılamayacak kadar sıcak olursa göndeririz garantiye firma bunu düşünmüştür illaki ayrıca her kartta sıvı sogutma yokya diğer insanlar nasıl kullanıyor mantığı ile 6950 tercih ettim 16150 TL ve 2 oyun hediyeli oldu dünden bu yana 1000 TL düştü fiyat zaten stokda bir anda indi aşağı düşünce 25 adet çekildi.

%5 indirim ile birlikde 6950 XT modelini aldım hocam üst model üst modeldir hem bu kart kullanılamayacak kadar sıcak olursa göndeririz garantiye firma bunu düşünmüştür illaki ayrıca her kartta sıvı sogutma yokya diğer insanlar nasıl kullanıyor mantığı ile 6950 tercih ettim 16150 TL ve 2 oyun hediyeli oldu dünden bu yana 1000 TL düştü fiyat zaten stokda bir anda indi aşağı düşünce 25 adet çekildi.
Kart gelince FH4 ya da FH5 testi yapıp atabilir misin?

Yerinizde olsam ben de 6950xt alırdım, iyi yapmışsınız.

Kart gelince FH4 ya da FH5 testi yapıp atabilir misin?

Tabii ki umarım erken gelir geldiğinde zaten sistemi kurup bir test yapar atarım.

Yerinizde olsam ben de 6950XT alırdım, iyi yapmışsınız.

Öyle yaptım hocam çok kararsız kaldım ama üst model sonuçta üst modeldir dedim iyi mi kötümü ettim bilemedim indirimde bitti şu an bana 16150YE geldi +2 oyun bir de AMD hediyesi.

Ben %5'i kacirdim. Neyde karar kildiniz arkadaşlar ben de alacagim simdi 😅

Ben de zaten XFX 6900XT merch var. Ama isisindan memnun degilim.

Ben de zaten XFX 6900XT merch var. Ama isisindan memnun degilim.

Ben 6950'den yana kullandım sanşımı sıvı sogutmalı 6900u almadım ikisi de 1000 lira ucuzlamıştı bakalım bende ısıdan yana müzdarip olmam inşallah :D
Her forumda sordum neredeyse herkese :D youtubedende sayfalara sordum en son 6950 de karar kıldım ama coğunluk sanırım 6900 aldı fakat su dikkatimi cekti stok 75'di 6950XT'nin %5 indirim gelince bir anda 50'lere indi sanki milletin haberi vardıda bu anı bekliyorlardı.

Ben 6950'den yana kullandım sanşımı sıvı sogutmalı 6900u almadım ikisi de 1000 lira ucuzlamıştı bakalım bende ısıdan yana müzdarip olmam inşallah :D
Benim karti sessiz fanda kullaniyorum ben. 81-82 dereceleri goruyor. Fani actigimda da ses cok yuksek oluyor.

Benim karti sessiz fanda kullanıyorum ben. 81-82 dereceleri goruyor. Fani actigimda da ses cok yuksek oluyor.

O konuda benim hiç sıkıntım yok hocam as 950 gibi çalışın ama serin olsun hiç problem değil :D bu arada stok 75'ten 37e düşmüş %5 indirimde asılmış millet bayağı bu kadar kişi aldıysa yanlış yaptığımı düşünmüyorum şu an aklın yolu birdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı