Sapphire AMD Radeon RX 6500 XT 4.799TL!

Daha iyi falan diyebilmen için arada güzel bir fark olması lazım kafa kafaya iki kart ayrıca arada bu kadar fiyat farkı varken neden gidip hemen hemen aynı FPS'i alacakları hatta daha eski bir kartı alsınlar?

Türkiye'deki 2. el mantığının saçmalığını ilk okuldaki çocuk bile anlayabilir. Kartların sıfırı 2. elinden ucuz zaten. O yüzden çok sorgulamamak lazım bu ülkedeki 2. el piyasasını. Çok nadir arada iyi cevherler çıkabiliyor ki o da anında satılıyor zaten.

Teşekkürler, RX 580'den geçmeye değmez diye düşünüyorum, sizce?

Degmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pardon 6500XT sandim. 3050'ye gecebilirsin. Fakat kartini satip 6600 zorlayabilirsin.

Degmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
6500 XT'ye değil hocam, 3050'ye geçişten bahsediyordum.
Yüksek fiyata satarsan neden değmesin RX 580'den 15 FPS kadar fazla alıyor ortalama DLSS açınca fark iyice açılıyor 3050 = 2060 zaten bir tık daha az FPS alıyor o kadar.
5000 civarı bir fiyata gider mi 580? Eskiden bu fiyatlar civarındaydı ikinci eli.

Degmez.

Pardon 6500XT sandim. 3050'ye gecebilirsin. Fakat kartini satip 6600 zorlayabilirsin.
Watch Dogs Legion'da ikisi arasında bu kadar fark yokken Doom'da neden bu kadar fark var acaba?
6600XT beni zorlar biraz hocam, hem AMD tarafından çok çekmişken yeni seriye pek güvenemiyorum açıkçası. Birde 580'in ikinci eli ne kadara gider acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı