Sapphire Nitro+ 6700 XT alınır mı?

Bütçe
10.000
Ben tam tersi okudum hocam, Nitro+ 3 fanlı olduğu için Red Devil gibi kartlarla yarışıyor. Ayrıca kuponu da kullanmam gerekli. Heybetli bir kart olduğu için ve daha Premium hissi verdiği için Nitro+ tercih edeceğim gibi duruyor.

Nitro+'ın, Red Devil ile yarışabildiği yok. Görünümü sizi yanıltmasın, o ancak XFX Merc gibi seriler ile yarışabilir.

Buyurun, sıcaklık değerleri;

Sapphire Nitro+ (GPU = 70, HotSpot = 87);

ASUS Dual (GPU = 64, HotSpot = 82 ile 88 arası);

@189454 hocam Nitro+, Dual'den daha üst bir model. Birde kuponum sadece 10K üzerine etki ettiği için bu kart daha avatantajlı oluyor.
Kupon 10.000 TL üzerinde çalışıyorsa o halde sadece fikir babında bu modele de bakın derim. Zira RX 6700 XT ile RX 6750 XT arasında performans olarak çok bir fark olmasa da soğutma ve güç beslemesi bakımından Red Devil kalbur üstü bir modeldir.

ASUS'un cashback kampanyası vardı. Eğer hala devam ediyorsa fiyat olarak daha uyguna gelir. Onun dışında Dual serisinin serin çalışma sebebi fan hızıdır. Model karşılaştırmalarına bakarsanız neredeyse en yüksek fan hızlarına sahip kart ASUS Dual serisidir. Soğutma performansı benzer fan hızları ya da ses seviyelerinde sunduğu performans ile karşılaştırılır.

Kupon 10.000 TL üzerinde çalışıyorsa o halde sadece fikir babında bu modele de bakın derim. Zira RX 6700 XT ile RX 6750 XT arasında performans olarak çok bir fark olmasa da soğutma ve güç beslemesi bakımından Red Devil kalbur üstü bir modeldir.

Bu üç seçenek arasından, bende sizin belirttiğiniz bu Red Devil'in alınması taraftarıyım.

Evet, bunu gördüm hocam. Maalesef bütçeyi 1000 lira kadar aşıyor limit yetersiz geliyor. Yoksa direkt bunu alacaktım. Akşam vakti Nitro+ 6700 XT kartı aldım zaten. Dual ile arasında baya gittim geldim ama Nitro+ a daha çok ısındım ne bileyim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı