Sapphire R9 270 DUAL-X Ekran Kartı Nasıldır?

Güzel ve performanslı bir ekran kartı. Şu an, yüksek ayarlarda 1080P'de sorunsuz GTA 5 tarzı oyunların çoğunu oynatır ama fan devri %40-%50'ye geldiği zaman ses rahatsızlık vermeye başlar. %70 gibi değerlere geldiği zaman yazın kulaklık takmak zorunda bırakabilir siniz. Nitro modellerine yönelin.

Güzel ve performanslı bir ekran kartı. Şu an, yüksek ayarlarda 1080P'de sorunsuz GTA 5 tarzı oyunların çoğunu oynatır ama fan devri %40-%50'ye geldiği zaman ses rahatsızlık vermeye başlar. %70 gibi değerlere geldiği zaman yazın kulaklık takmak zorunda bırakabilir siniz. Nitro modellerine yönelin.
Peki Asus modelini alırsam daha mı sessiz olur?

Asus R9 270 DCIU satın alabilirsin ama Asus R9 200 serisinde Artifacts sorunu yaşayan insan sayısı biraz fazla. Ayrıca R9 200 serisi eskidi artık. R9 300 serisine veya GTX 900 serisine yönelin.

Asus R9 270 DCIU satın alabilirsin ama Asus R9 200 serisinde Artifacts sorunu yaşayan insan sayısı biraz fazla. Ayrıca R9 200 serisi eskidi artık. R9 300 serisine veya GTX 900 serisine yönelin.
Ben Asus R9 270 kullanıyorum. Dediğiniz sorun nedir acaba biraz açabilir misiniz?

Dediğim sorunu internet üzerinden araştırabilirsiniz. Yine de bir resim atayım. Yani farklı forumlarda R9 200 serisi GPU'lar ile bu sorunu yaşayan insanlara denk geldim. Özellikle R9 280 ve 280X'te biraz fazla gözüküyor.
1.jpg
2.jpg

SAPPHIRE R9 380 NITRO 4G

Tam bir f/p canavarıdır. 2 GB modelinide tercih edebilirsin. Soğutması da iyidir.
Kendisi bütçemi aşıyor. Maksimum 600 TL bütçem var.

Moderatörler konuyu kilitleyebilir arkadaşımda aynı kartı kullanıyormuş gayet memnunmuş bana fan sesini dinletti sorun çözülmüştür konu kilitlenirse çok mutlu olurum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı