Sapphire R9 270X'ten GTX970'e Geçmeli miyim ?

vahitceylan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bu aralar konuları takip ettiğimde herkesin dilinde Asus GTX 970 ve 980 dolaşmakta, yakın zamanlarda dizdiğim masaüstü bilgisayarım için fikirlerinizi almak istiyorum. Ben ekran kartı olarak Sapphire R9 270X DUAL-X OC GDDR5 2GB 256Bit AMD aldım. O dönemler bütcem ona uygundu yakın zamanlarda ekran kartı alanlar keşke biraz daha bekleseydim, ben alırken bu ekran kartı yoktu, çok pişmanım gibi sözler söylüyor. Acaba diyorum bende ekran kartımı değiştirmelimiyim. Şu zamana kadar hiç bir problem yaşamadım. Crysis 3, Battlefield 4, Call Of Duty tarzı oyunları ultra düzeyde oynadım. Sizlerden ricam kullandığım kart ve sistemim hakkındaki değerli yorumlarınızı almak.
Kartım 3 aylık satsam ne kadar eder.
20140524_234531-2064-x-1548-jpg.18499

20140524_234542-2064-x-1548-jpg.18500

Daha önceki konum : 3.000 TL Toplama Sistem

Yalnız ben 1 ay önce topladığım sisteme Asus R9 270X sığdırmıştım, 3000 TL değerinde bir sisteme daha iyi bir ekran kartı sığdırabilirdiniz. Ama kartın kötü olduğunu söylemiyorum, kart kesinlikle güçlü.

Kart güzel. Her kart'ın bir yüksek modeli var. Ama bu diğer kartların kötü olduğu anlama gelmiyor. Şuan bende olan 7850 bile oyunları ultrada açıyor.

Aynı karta sahibim, kesinlikle satmanızı önermem. Pişman olacak bir sebep yok. O yeni çıkan kartlar çok güzel fakat fiyat olarak elinizdeki kartın iki katından bile yüksek. En az bir sene kullanıp, bütçenize göre yeni bir kart alabilirsiniz. Ben de bu şekilde düşünüyorum.

Aynı karta sahibim, kesinlikle satmanızı önermem. Pişman olacak bir sebep yok. O yeni çıkan kartlar çok güzel fakat fiyat olarak elinizdeki kartın iki katından bile yüksek. En az bir sene kullanıp, bütçenize göre yeni bir kart alabilirsiniz. Ben de bu şekilde düşünüyorum.
Şu dakkan sonra bende senin gibi düşünmeye başladım öyle yaparım bende galiba GTX 980 değil de GTX 970 alırım gibi düşünüyorum tabi o zmana kadar ne çıkar bilinmez. Ayrıca recep beyinde söyledikleri mantıklı geldi zarar ederim elimdeki karttan o bakımdan şimdilik bunu kullanıp idare edelim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı