Sapphire R9 380 Nitro Dual-X vs MSI R9 380 Gaming 4GB?

Sapphire R9 380 Nitro Dual-X OC 4GB GDDR5 256Bit VS MSI R9 380 Gaming 4GB GDDR5 256Bit

• Sapphire R9 380 Nitro Dual-X OC 4GB GDDR5 256Bit

Oy: 16 69,6%
  • MSI R9 380 Gaming 4GB GDDR5 256Bit

Oy: 7 30,4%

• Oy verenlerin toplamı
    23
Kendim Sapphire kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı çekmedim. Bu konuya bir göz atın. Sapphire Üretim ve Malzeme Kalitesi Nasıldır?

Tamam haklı olabilirsiniz ,o konuyu bende okudum. sapphire'e iyi diyen 3-5 konu varken en azından MSI 'a kötü diyen kişiler ondan daha az ve MSI 'ın hem yazılımları olsun hemde kullanıcı yorumları olsun gayet iyi. MSI'ın sitesini açınca Türkçe ,ama sapphire'i açınca Türkçe değil. Türklere özel bir şeyler bile yapmamışlar. MSI ın inceleme video'larını incelerken Sapphire'in inceleme video'su bile yok. Ee ben nasıl güveneceğim sapphire'e ?

Hocam burayada aynı mesajı yazmışsınız. :) Yani siz sadece bu foruma bakarak bir kanıya varmayın yabancı forumları inceleyin bakın AMD kartlarda hangi marka tavsiye ediliyor. :) sürücüleri ve diğer yazılımlar gayet başarılı MSI afterburneri bu kartın değerlerini öğrenmek için kullanabilirsiniz. Şuan açıp youtube den Sapphire kartların diğer markalaro ile incelemesine bakabilirsiniz yabancı forumlardaki inceleme ve tavsiyelere bakabilirsiniz. AMD kartlarda Sapphire en fazla tavsiye edilen markadır. Bizim ülkemizde marka algısı öyle bir boyuttaki sanırsın firmaya ortaklar. :)

Tamam haklı olabilirsiniz ,o konuyu bende okudum. sapphire'e iyi diyen 3-5 konu varken en azından MSI 'a kötü diyen kişiler ondan daha az ve MSI 'ın hem yazılımları olsun hemde kullanıcı yorumları olsun gayet iyi. MSI'ın sitesini açınca Türkçe ,ama sapphire'i açınca Türkçe değil. Türklere özel bir şeyler bile yapmamışlar. MSI ın inceleme video'larını incelerken Sapphire'in inceleme video'su bile yok. Ee ben nasıl güveneceğim sapphire'e ?

Siz güvenmeyin. Tercih sizin. Forumda kullanan insanlar ve memnunlar. Memnun olduğumuzdan memnun değiliz mi diyelim? Ben yabancı forumları da okuyorum gayet kullanılıyor bu dünya çapında. Recep Baltaş'ın her söylediğini doğru sayarsak Asus'dan başka bir şey kullanamayız. Para alacak olan kişinin parası. 100 lira fazla verip en azından kafam rahat diyebilecek durumda değilim. Kimseye de "MSI daha ünlü MSI alın 100 lira fazla verin" diyemem hele ki kullandığım bir cihaz söz konusu iken. Sapphire R9 380 gayet güvenilir tekrardan söyleyeyim de kaynamasın arada.

Hocam burayada aynı mesajı yazmışsınız. :) Yani siz sadece bu foruma bakarak bir kanıya varmayın yabancı forumları inceleyin bakın AMD kartlarda hangi marka tavsiye ediliyor. :) sürücüleri ve diğer yazılımlar gayet başarılı MSI afterburneri bu kartın değerlerini öğrenmek için kullanabilirsiniz. Şuan açıp youtube den Sapphire kartların diğer markalaro ile incelemesine bakabilirsiniz yabancı forumlardaki inceleme ve tavsiyelere bakabilirsiniz. AMD kartlarda Sapphire en fazla tavsiye edilen markadır. Bizim ülkemizde marka algısı öyle bir boyuttaki sanırsın firmaya ortaklar. :)

:)) aynısını yazdım çünkü :

Kendim Sapphire kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı çekmedim. Bu konuya bir göz atın. Sapphire Üretim ve Malzeme Kalitesi Nasıldır?

Bu beyefendi de sizinle aynı linki gösterdi ondan. :) Yarın mağaza'ya gidip MSI r9 390 yada 100 tl üstüne sapphire r9 390x alabilirim. Sağolun yorumlar için.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı