Sapphire RX 5700 XT nasıl?

Sen kullanabileceklerime bakıp bir öneride bulunabilirmisin fiyat 8.200 e kadar çıkabilirim ekran dahil teşekkür ederim simdiden
Ve bellekleri yukseltemiyorum en fazla 3000 mhz
Sanırım size sadece SSD önerisi yapabilirim çünkü sitedeki seçenekler baya kısıtlı bence bir daha düsünün bütçe olayını ve attığım sisteme bakın derim.
Adata XPG SX8200 Pro 1TB takabilirsiniz SSD olarak.

Screenshot_20191102-163036~2.png

Merak etmeyin bir uyumsuzluk sorunu felan olmaz hatta isterseniz konu açıp attığım sistem ile ilgili soru sorabilirsiniz.
Lütfen iyi olur birde bu kasanın birazdaha ucuzu yokmu gereksiz para
Merak etmeyin bir uyumsuzluk sorunu felan olmaz hatta isterseniz konu açıp attığım sistem ile ilgili soru sorabilirsiniz.
airjet sana soyle diyim az once sana sujnları degistirdim nasıl olmus dedimya onu almayı dusunuyorum vey hic birsey degistirmeden sadece sapphire rx 5700 xt almayi dusunuyorum bir sikinti cikarmi oyunlarda drop olmasin ve dar bogaz olmasin aklici oynuyum yeter
Lütfen iyi olur birde bu kasanın birazdaha ucuzu yokmu gereksiz para

airjet sana soyle diyim az once sana sujnları degistirdim nasıl olmus dedimya onu almayı dusunuyorum vey hic birsey degistirmeden sadece sapphire rx 5700 xt almayi dusunuyorum bir sikinti cikarmi oyunlarda drop olmasin ve dar bogaz olmasin aklici oynuyum yeter
ve ramler 3000 mhz olsa 3600 olmazsa sikinti cikarmi

Son düzenleme:
Bütçen uygunsa sinerji.gen.tr üzerinden montaj hizmeti de dahil bu şekilde bir sistem de gayet güzel olur. Burada önerilenler ışığında indirimleri takip edip bu ürünleri daha uyguna da toplayabilirsin.

1111.png

Yeni konular

Geri
Yukarı