Sapphire RX560 4GB Kronik Sorunlu mu?

PumP İtx

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bir tanıdığım aracılığıyla piyasa değerinden düşük bir fiyata RX560 alacaktım. İnternette biraz araştırma yaptım. 2-3 yerde Sapphire RX560'ın kronik bir sorunu olduğu hakkında bilgi edindim ama sorunun ne olduğu hakkında bilgi edinemedim. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Hayır öyle bişey yok görmedim ben bütçenizi belirtirseniz daha iyi öneriler yapabiliriz ama şöyle bir gerçek var AMD markası denilince en iyi üreticilerden birisi Sapphire firmasıdır kronik sorunu olacağını hiç düşünmüyorum.

ayrıca RX 560 4 gb almak yerine bütçenizi arttırıp RX 570 almanızı öneririm, sisteminizi yazarsanız daha net cevaplar verebiliriz.
Şu ana kadar öyle bir şey duymadım, görmedim. Sapphire RX 570 Pulse ITX modelini kullanıyorum, şimdiye kadar sorunla karşılaşmadım.
Acaba bakılan siteler firma öldürücü siteler olabilir mi diye düşünmeye başladım :D

Gönül rahatlığı ile alabilirim o zaman. Bir şey daha sormam gerekiyor Gt1030 mu? Rx560 mı?
GT 1030 ile RX 550 kapışırda GT 1030 ile RX 560 kapışamaz aralarında ciddi fark var RX 560 her türlü Nvidia almak isteseydiniz, ikinci el olarak GTX 950 veya GTX 960 önerirdim şahsen.

Dostum firmada önceden vardı belki bilemiyorum ama şuan da öyle bir sorun yok gönül rahatlığıyla alabilirsin.
Rica etsem sistemini tam belirtir misin? ve ekran kartı için bütçeni.
Gpu: Geforce Gt1030 2gb 64 bit
Cpu: Pentium Gold G5500
Anakart: Gigabyte B360M D2V
Ram: 4Gb ddr4 2400mhz
Ekran kartı için bir bütçem yok. Bir tanıdığa elimdeki ekran kartını verip Rx560(sıfır) alacağım bu telaşe onun için.😊

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı