Şarjı uzun giden telefon tavsiyesi

Hocam o zaman kesinlikle Realme 7 Pro.
Bataryası çok uzun gidiyor mu diye sorarsanız cevabım hayır olur.
Gayet yeterli bir batarya süresine sahip ama M51 gibi değil ama sizin tam istediğiniz gibi bir hızlı şarj desteğine sahip.
65W hızlı şarj ile 15 dakikada %50 dolum yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Sonra telefon ısınmasın diye o hızlı şarj düşürülüyor diye hatırlıyorum.
%50'den sonra 30 dakikada diğer %50 doluyor.
İnternetten testlerini izleyebilirsiniz. Benim yakın arkadaşımda var gerçektende çok güzel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Not: Hocam kamera anlamında rakiplerine göre zayıf bir telefon.
Reno 4 Pro haricinde ama 7000 TL'ye kadar 65W hızlı şarj (ve üstü) sunan başka telefon yok.(diye biliyorum ben)

Anladım hocam aklımda M51 var bunu da eklerim.
İstediğiniz telefonu alıp kaliteli bir de powerbank alın pil sorunu çözülmüş olsun.

Hocam ha powerbank takılı kullanmışım ha şarjda oynamışım.
Hocam o zaman kesinlikle Realme 7 Pro.
Bataryası çok uzun gidiyor mu diye sorarsanız cevabım hayır olur.
Gayet yeterli bir batarya süresine sahip ama M51 gibi değil ama sizin tam istediğiniz gibi bir hızlı şarj desteğine sahip.
65W hızlı şarj ile 15 dakikada %50 dolum yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Sonra telefon ısınmasın diye o hızlı şarj düşürülüyor diye hatırlıyorum.
%50'den sonra 30 dakikada diğer %50 doluyor.
İnternetten testlerini izleyebilirsiniz. Benim yakın arkadaşımda var gerçektende çok güzel.

Not: Hocam kamera anlamında rakiplerine göre zayıf bir telefon.
Reno 4 Pro haricinde ama 7000 TL'ye kadar 65W hızlı şarj (ve üstü) sunan başka telefon yok.(diye biliyorum ben)

Hocam araştırma yaptım anladığım kadarıyla Realme 7 Pro da yazılımsal sorunlar var düzeltmiyorlar. Gayet güzel telefon ama yazılımsal sıkıntılar olmasa tercih ederdim. Önceliğim galiba M51 olacak. M51 de hızlı şarj desteği biraz daha fazla olsaymış güzel olurmuş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı