2000 TL Şarjı Uzun Giden Telefon Tavsiyesi

Luminous

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle telefonu genellikle video izlemek için kullanıyorum, o yüzden video ve ses performansının yanında batarya performansı da çok önemli. Telefondan çok fazla oyun oynamıyorum, neredeyse hiç oynamıyorum da denebilir. Dediğim gibi benim için en önemlisi batarya performansı olacaktır. Xiaomi Mi A2 modelini almayı düşünüyorum ama batarya konusunda kararsız kaldım. İlgilenen herkese teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Redmi Note 5 alınabilir. 4000 mAh pil sunuyor.

Arkadaşlar öncelikle telefonu genellikle video izlemek için kullanıyorum, o yüzden video ve ses performansının yanında batarya performansı da çok önemli. Telefondan çok fazla oyun oynamıyorum, neredeyse hiç oynamıyorum da denebilir. Dediğim gibi benim için en önemlisi batarya performansı olacaktır. Xiaomi Mi A2 modelini almayı düşünüyorum ama batarya konusunda kararsız kaldım. İlgilenen herkese teşekkür ediyorum.
İndirimde Mi Max 3 bulursanız almanız çok uygun olur. Bulamazsanız Mi Max 2 fiyatı çok artmasına rağmen batarya için alınabilecek bir telefon. Xiaomi'nin Note serisi de uygun bir tercih olabilir ancak Max serisindeki perfotmansı vermez.

Bence kendinize yetecek bir batarya kapasitesi bulsanız da olur. Maksimum bataryayı ne yapacaksınız ki? Mesela bende J7 Prime var. Bunu 1.5 sene önce batarya performansı çok iyi diye almıştım. Hala da şarjı çok iyi gidiyor. Sabah 7'de prizden aldım şu an %56 şarjı var. Ama ben çoktan kamera, ses performansı vs için orta-üst segment bir cihaz bakmaya başladım.

Önce isteklerinizi belirleyin en son şarja bakıp eleyin bence. Güncel akıllı telefonların çoğunda günü çıkaramayan pil muhabbeti bitmiş durumda. En azından sizin ve benim gibi telefonda oyun oynamayanlar için durum bu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı