Şarjı uzun giden, darbeye dayanıklı telefon tavsiyesi

Tam Realme modellerine bakıyordum ki yine forumda bunların bir süre sonra şarjlarının çeyreğine düştüğünü, malzeme yapısının kalitesiz olduğunu vs okudum. Sanırım ne kadar başlık varsa hepsini sabaha kadar okuyup ortalama alarak karar vereceğim.

Çok sık kullanan biri değilim, oyun hiç oynamıyorum. Arada sırada müzik için açabilirim. Uzun yola çıkınca, bir yerlerde kalınca sürekli şarj derdim olmasın diye özellikle batarya konusunu belirttim.

Listeyi daralttığımda elimde şu modeller kaldı:

Xiaomi Redmi Note 10 Pro veya Pro olmayanı.
Xiaomi Redmi 9C.
Samsung Galaxy M12.
Huawei P Smart 2021.
Huawei P40 Lite.
POCO X3. (bu markayı özellikle yabancı karşılaştırma sitelerinde çok övüyorlar, anlamış değilim. Hiç böyle bir marka duymadım, o yüzden fikrim yok)
Redmi modellerinden uzak durun, o seride genelde yazılımsal sorunlar çıkıyor.

Vallahi ne diyeyim artık 😅 Peki ben artık ince elemeyi bırakıyorum yoksa sıyırıcam. Bildiğiniz önerdiğiniz fiyat performans telefon var mıdır? Mümkünse uygun fiyatlı olsun, 4 bin lira vermekten de vazgeçtim. 2 bin lira idealdir.

Tam Realme modellerine bakıyordum ki yine forumda bunların bir süre sonra şarjlarının çeyreğine düştüğünü, malzeme yapısının kalitesiz olduğunu vs okudum. Sanırım ne kadar başlık varsa hepsini sabaha kadar okuyup ortalama alarak karar vereceğim.

Hocam size iyi okumalar bu gidisle telefon alamicaksiniz internette her urunun bir kotu yorumu vardir. Samsung A52 işlemci, kamera, ekran olarak daha onde bir cihaz ve yazilim olarak cok daha iyi.

Vallahi ne diyeyim artık 😅 peki ben artık ince elemeyi bırakıyorum yoksa sıyırıcam. Bildiğiniz önerdiğiniz fiyat performans telefon var mıdır? Mümkünse uygun fiyatlı olsun, 4 bin lira vermekten de vazgeçtim. 2 bin lira idealdir.

Hocam sizde naptiniz isteklerinizin hicbirini karsilamaz 2 binliralik cihaz zaten bu fiyat bandinda bilinmedik markalar var, guzel bir telefon olmasi için 3 binlira olmasi butcenin.

Geri
Yukarı