Şarjlı fare önerisi

Şarjlı daha kötü. Şarjı her azaldığında kabloyla kullanman gerekecek.
Kabloluyu yer durumda kabloya bağlaman gerekir pil ise daha dert evde olmayacağı tutar alamadığın olur hiç uğraşılcak dert değil bana kalırsa.

Ben de alacağım için konuyu takip ettim şu an aklımda Rival 650 var ama hiç bütce dostu değil gibi.

Kabloluyu yer durumda kabloya bağlaman gerekir pil ise daha dert evde olmayacağı tutar alamadığın olur hiç uğraşılcak dert değil bana kalırsa.

Ben de alacağım için konuyu takip ettim şu an aklımda Rival 650 var ama hiç bütce dostu değil gibi.
Bataryada öldüğü zaman sürekli şarj etmen gerekiyor. Mesela benim kulaklığım eskiden 10-15 saat dayanırken artık 2 saat sonra bitiyor.

Bu pil 2 günde biten bir şey değil. Dandik ofis mouse'larında öyle. Cidden kablosuzdan verim almak istiyorsan pil daha iyi. Şunu alsan zaten çok uzun süre boyunca idare eder:
3 pil kalınca yenisini alırsın bu sayede evde olmaması gibi de bir durum olmaz.

Modeli nedir kulaklığının Kablosuz kulaklıkta alacağım çünkü😀
Corsair HS70. Yaklaşık 2.5 yıl oldu alalı.

Bu pil 2 günde biten bir şey değil. Dandik ofis mouse'larında öyle. Cidden kablosuzdan verim almak istiyorsan pil daha iyi. Şunu alsan zaten çok uzun süre boyunca idare eder:
Ben 2TL'lik bakkal pili kullanıyorum oda 1 ay gidiyor pahalı almaya gerek yok.

Doğru diyorsunuz ama hiç kaldırabileceğim gibi değil fiyatlar keşke bu kadar zor bi durumda olmasak da bunları kullansak.

Ben şu an kulaklık olarak Arctis 1 kullanıyorum şarjı birkaç gün gidiyor umarım uzun süre de ölmez.
Pil işin içine girdi mi aylık abonelik ödermiş gibi hissediyorum 2-3 lira da değil artık bu ürünler malesef.

Sizce dediğiniz gibi pilli bir tercih yapıp rival 3 mü alsam iyi olur ki?
Steelseries ekosistemi kurduğumdan markam net hem fiyat olarak daha rahat ederim belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı