Şarjlı motor ve şarj etmek

Dipsox77

Centipat
Daha fazla  
Dostlar şarjlı motor almayı düşünüyorum ama arkasında sepet olmayacak modern (2023) görünüşlü bir motor almayı planlıyorum bunun için sizden F/P ürünleri rica ediyorum 🫶🏼

Bir de şarj konusu var bunun.

Ben 3. katta oturuyorum ve motoru şarj edemem, bu durumda nasıl işliyor bilmiyorum. Mesela aküyü çıkartıp evde şarj edip tekrar motora taksam bir sıkıntısı olmuyor değil mi? Bunun hakkında da bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar şarjlı motor almayı düşünüyorum ama arkasında sepet olmayacak modern (2023) görünüşlü bir motor almayı planlıyorum bunun için sizden F/P ürünleri rica ediyorum 🫶🏼

Bir de şarj konusu var bunun.

Ben 3. katta oturuyorum ve motoru şarj edemem, bu durumda nasıl işliyor bilmiyorum. Mesela aküyü çıkartıp evde şarj edip tekrar motora taksam bir sıkıntısı olmuyor değil mi? Bunun hakkında da bilgilendirirseniz sevinirim.

Hocam ilk önce bütceniz ne kadar belirtin, asıl soru ise motorun aküsünü çıkarıp evinizde şarj edebilirsiniz ama bu bazı elektrikli motorlarda oluyor galiba.

Hocam ilk önce bütceniz ne kadar belirtin, asıl soru ise motorun aküsünü çıkarıp evinizde şarj edebilirsiniz ama bu bazı elektrikli motorlarda oluyor galiba.
Hocam 25k kadar olabilir. O dediğiniz olay motorda var olup olmadığını nasıl anlıycaz? Nasıl bir özellik adı geçmesi gerekiyor yani

Arkadaşım A101'den aldığı elektrikli scooter'ın aküsünü çıkartıp şarj ediyor ve bir sorun olmuyor. Alacağınız motora göre değişir.
Anladım hocam sağ olun

Hocam 25k kadar olabilir. O dediğiniz olay motorda var olup olmadığını nasıl anlıyacağız? Nasıl bir özellik adı geçmesi gerekiyor yani.

Anladım hocam sağ olun.

Hocam motor o tür değilse üçlü priz kullanabilirsiniz veya garajın varsa garajda takabilirsin.

Geri
Yukarı