SATA 3 HDD önerisi

Kerem14

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Uzatmadan kısa kesmek istiyorum. Benim bir laptopum var ve ben buna yeni HDD ya da SSD alacağım. PC'nin eski HDD sinin üzerinde SATA 3.0 yazıyor. Ben SATA 3.0 yazan başka bir HDD ya da SSD alsam uyar mı yoksa başka yerlerine de mi bakmam gerekiyor? İnternetten sipariş vermeyi düşünüyorum. O yüzden SATA 3.0 yazan bir HDD ya da SSD alsam giriş yerleri uyar mı? Cevaplayan herkese teşekkür ederim.

WD Blue. P300 öneren de gördüm o da iyi ama ne kadar daha iyi bilmiyorum.

Merhabalar. Uzatmadan kısa kesmek istiyorum. Benim bir laptopum var ve ben buna yeni HDD ya da SSD alacağım. PC'nin eski HDD sinin üzerinde SATA 3.0 yazıyor. Ben SATA 3.0 yazan başka bir HDD ya da SSD alsam uyar mı yoksa başka yerlerine de mi bakmam gerekiyor? İnternetten sipariş vermeyi düşünüyorum. O yüzden SATA 3.0 yazan bir HDD ya da SSD alsam giriş yerleri uyar mı? Cevaplayan herkese teşekkür ederim.
SATA 3.0 bir disk aldığın sürece tabii ki de uyar.
Sistem diski olarak kullanacaksan HDD'den uzak durmalı ve Samsung 870EVO serisinden bir SSD tercih etmelisin.

Paran varsa Samsung 870 EVO SSD yoksa Patriot Burst kendim 480 GB Patriot Burst kullanıyorum gayet iyi ama Samsung daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı