Satılık ilanlarda araç satışı forumda gereksiz kalabalık yapıyor

Neo Turk1y3

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar haksız olabilirim ama şahsen bu site bence bilgisayar, yazılım teknolojisi üzerine. Ancak son zamanlarda sık sık satılık araba ilanı görüyorum. Bu tür paylaşımlar şahsen beni rahatsız ediyor. Zaten o satışı yapan kişiler sahibinden, Letgo vs sitelerde paylaşım yapıyorlar forumda da gereksiz yere kalabalık yapıyorlar. Vasıta alacak insanlar buradan değil diğer sitelerden arama yaparlar yani kimseye hitap etmiyorlar diye düşünüyorum.

Sizler ne düşünüyorsunuz? Bir tek rahatsız olan ben miyim?

Arkadaşlar haksız olabilirim ama şahsen bu site bence bilgisayar, yazılım teknolojisi üzerine. Ancak son zamanlarda sık sık satılık araba ilanı görüyorum. Bu tür paylaşımlar şahsen beni rahatsız ediyor. Zaten o satışı yapan kişiler sahibinden, Letgo vs sitelerde paylaşım yapıyorlar forumda da gereksiz yere kalabalık yapıyorlar. Vasıta alacak insanlar buradan değil diğer sitelerden arama yaparlar yani kimseye hitap etmiyorlar diye düşünüyorum.

Sizler ne düşünüyorsunuz? Bir tek rahatsız olan ben miyim?
Dediğin gibi olsa konu dışı kategorisi sağlık kategorisi de silinmeliydi.

Ben kendi fikrimi söyledim ve fikrinizi sordum nedir bu öfke.
Adam sert mastürbasyon yaptığım için penisimde sorun olur mu diye başlık açıyor senin takıldığın noktaya bak pes yahu.

Moderatörler onaylıyor ben onaylamıyorum onu görsem ondanda rahatsız olurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı