Satın alınan Steam hesabı banlanır mı?

ssDeDe

Centipat
Daha fazla  
Steam hesabı satın aldım ama sonradan okudum kadarıyla bu anlaşılırsa hesap siliniyormuş. Bu doğru mu, başına gelen var mı?

Silinme olmaz ama benim bildiğim kadarıyla hesabın önceki sahibi ticket atarak hesabını geri alabilir.

Silinmez, kilitlenir. Sahiplik için desteğe yeterince kanıt sağlayamazsan da hesap kilitli kalmaya devam eder. Hadi onu atlattın diyelim, ilk sahibinin hesabı her zaman geri alma ihtimali var. Hesap satın almak her yönden mantıksız.

O yüzden bence offline hesap almak daha avantajlı.

Silinmez, kilitlenir. Sahiplik için yeterince kanıt sağlayamazsan da hesap kilitli kalmaya devam eder. Hadi onu atlattın diyelim, ilk sahibinin hesabı her zaman geri alma ihtimali var. Hesap satın almak her yönden mantıksız.

Hocam peki bir Steam hesabını alan kişi reportlarsa kilitlenir mi?

Arkadaşım bundan 1 hafta once bir hesap aldı fakat hesabı satan kişi geri çekti arkadaşım report attı bu hesap bir satış platformunda satıldığına dair kanıtlarını vesaire attı IP adresini filan o hesap kilitlenir mi?

Hocam peki bir Steam hesabını alan kişi reportlarsa kilitlenirmi?
Tespiti halinde hesap kitlenir. Asıl sahibi tarafından da açılana kadar kilitli kalır.

O yüzden bence offline hesap almak daha avantajlı.

Yani evet, bazı oyunlar için offline hesap satın almanın dışında ana Steam hesabı olarak kullanmak için hesap satın almak çok riskli.

Hocam peki bir Steam hesabını alan kişi raporlarsa silinir mi?

Dediğim gibi, silinmez ancak kilitlenebilir. Hesabın komple silinmesi için sahibinin gerekli bilgileri desteğe sağlayıp hesabı silme talebi göndermesi gerekiyor.

Tespiti halinde hesap kitlenir. Asıl sahibi tarafından da açılana kadar kilitli kalır.
Arkadaşım bundan 1 hafta once bir hesap aldı fakat hesabı satan kişi geri çekti arkadaşım report attı bu hesap bir satış platformunda satıldığına dair kanıtlarını vesaire attı IP adresini filan o hesap kilitlenir mi?

Yani evet, bazı oyunlar için offline hesap satın almanın dışında ana Steam hesabı olarak kullanmak için hesap satın almak çok riskli.

Dediğim gibi, silinmez ancak kilitlenebilir. Hesabın komple silinmesi için sahibinin gerekli bilgileri desteğe sağlayıp hesabı silme talebi göndermesi gerekiyor.
.

Silinmez, kilitlenir. Sahiplik için desteğe yeterince kanıt sağlayamazsan da hesap kilitli kalmaya devam eder. Hadi onu atlattın diyelim, ilk sahibinin hesabı her zaman geri alma ihtimali var. Hesap satın almak her yönden mantıksız.
Benim bildiğim EPosta yoluyla falan alabilir. onun dışında nasıl alabilir ki başka?

Yeni konular

Geri
Yukarı