Satın alınan Steam hesabı geri alınabilir mi?

Satan kişi hesabının çalındığını söyleyip ilk ödemesini falan söylerse geri alınabilir satış yapacaksanız satış sözleşmesi imzalayabilirsiniz

Neden hesabı aldığını sorabilir miyim?

Merak ettim oyun için mi yoksa başka bir şey için mi?

Steam'e hesabım çalındı deyip uğraşırsa alabilir ben örnek olarak ilk satın alım dedim ama zaten dolandırıcı biriyse bir iki güne geri hesabını alabilir. Bu tarz durumlarda karşılıklı sözleşme yapmak en iyisi.

Steam'e hesabım çalındı deyip uğraşırsa alabilir ben örnek olarak ilk satın alım dedim ama zaten dolandırıcı biriyse bir iki güne geri hesabını alabilir. Bu tarz durumlarda karşılıklı sözleşme yapmak en iyisi.

Anladım hocam teşekkür ederim kendime ait bir Steam hesabı açtım onu kullanıyorum.

Merhaba arkadaşlar, birkaç gün önce bir siteden Steam hesabı satın aldım ve hesapta bir miktar harcama yaptım. Birkaç gündür kullanıyorum ve herhangi sorun yok fakat ilk mail olarak satın aldığım hesabın ilk mail olmadığını fark ettim. Asıl konuma gelecek olursak bu hesap geri alınabilir mi? İlk alışveriş bana ait Steam cüzdan kodu aktifleştirdim kendi kartımla oyun satın aldım fakat ilk mailini bilmiyorum. Bir sıkıntı olur mu?
Hesabını hala kullanıyor musun ne kadar süre oldu kullanalı

Yeni konular

Geri
Yukarı