Savaş uçakları veya tanklarla ilgili kitap önerisi

Jane's All the World's Aircraft

Sovyet Askeri Gücü.

Dönemin Sovyet ve NATO askeri kaynaklarını genel bir şekilde, karşılaştırmalı olarak ele alan ilginç bir kitap.

Size Achtung-Panzer! Kitabını öneririm.

Amazon'da varmış hem de Türkçe biraz pahalı ama sorun olacağını düşünmüyorum önerin için teşekkürler.

Bütçe belirtmemişsin hocam. Kitap sordun bende kitabı önerdim :D

Doğru dedin. Ama biliyorsun ekonomik durumlar pek iyi değil. Benim de malumunuz çok da param bulunmamakta önerin için yine de teşekkür ederim.

Sovyet askeri gücü.

Dönemin Sovyet ve NATO askeri kaynaklarını genel bir şekilde, karşılaştırmalı olarak ele alan ilginç bir kitap.

Sanırsam eski bir kitap satan pek çok yer yok gibi. İlgimi çekti önerin için teşekkür ederim.

Amazon'da varmış hem de Türkçe biraz pahalı ama sorun olacağını düşünmüyorum önerin için teşekkürler.

Doğru dedin. Ama biliyorsun ekonomik durumlar pek iyi değil. Benim de malumunuz çok da param bulunmamakta önerin için yine de teşekkür ederim.
Hocam maalesef ucuz hiç bir şey kalmadığı için insanın kafası bulanıyor.

Ben lise zamanımda gazetelerden askeri tank ve savaş uçağı resimleri kesip albüm yapmıştım. Daha sonra askeri sistemler ve stratejilere olan ilgim ile forumları okuyup bilgi sahibi de oldum. Bir askeri forumda yazarlık ta yapıyorum yıllardır. Size önerim kitaptan ziyade bu tarz forumlardan resimler indirip kendiniz kitap yapmanız. Böylesi inanın çok daha zevkli. Özellikle şuan suya indirdiğimiz istif sınıfı gemi çok modern. Altay tankımızın başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi. Yine çok modern reis sınıfı denizaltılarımızın ilkini suya indirdik.

Sanırsam eski bir kitap satan pek çok yer yok gibi. İlgimi çekti önerin için teşekkür ederim.
Ben zamanında 20 TL'ye NadirKitap'tan almıştım ki bedava sayılır. Ucuza elden çıkarmak isteyen elbet vardır, ki sıfırı da olmadığına göre ikinci el sitelere bir bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı