Savcılıktan gelen mail

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Savcılık, e-postanı biliyor ama telefon numaranı ve adresini mi bilmiyor? Savcılığın e-posta yoluyla iletişime geçtiğini de sanmıyorum ayrıca. İkamet adresine tebligat, kağıt vs. gelir, e-postayla olmaz o işler.

Evet. Geçen bize tutanak tutulduğuna dair tebligat geldi. Maskesiz dolaşmaya yakalanmışız.

Yazım hatalarıyla dolu, tam olarak resmi bir dille bile yazılmamış, anlatım bozuklukları var, sahte olduğu belli.

Bir genç, CS:GO'da kullandığım nick'ten dolayı yaşam tarzıma, inançlarıma (inancım yok gerçi) eleştiri ve hakaret etmişti. Ben de karşılık vermiştim. Övünmüyorum ama o gencin bana söyledikleri de yanlıştı.

Eki Görüntüle 1043506
Savcılıktan(!) saçma bir mail geldi, kesinlikle doğru oldugunu düşünmüyorum. [email protected] mail bu birisi benimle dalga mı geçiyor?

Ayrıca bir arkadaşınla oyundayken falan Atatürk'e, Dini değerlere gerçekten küfür ettiysen kanıt varsa hakkında işlem başlatılabilir.
(Böyle bir şey yaptığını söylemiyorum, sadece bunları duyup arkadaşın sana şaka yaptıysa gerçekten başka birisi dava açabilir.)

bassavciligi.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı