Sayısal 143K sıralama ile ne yapılabilir?

Ldn9118a

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi sayısalda 143K sıralama yaptım. Aslında bilgisayar veya yazılım mühendisliği istiyordum, onlar olmazsa mekatronik mühendisliği düşünüyordum. Mezuna kalmak istemiyorum, az da olsa ilgimi çeken bir bölüme gidebilirim, bunlarla ilgili şöyle bir liste yaptım ve bunları tercih edip etmemekte kararsızım. Bunlar arasında en çok ilgimi çeken biyomedikal mühendisliği.

İzmir demokrasi üniversite mimarlık.

İzmir ekonomi %50 burslu mekatronik müh.

İzmir ekonomi %50 burslu havacılık ve uzay müh.

İyte gıda müh.

Katip çelebi biyomedikal müh.

Ege üniversite gıda müh.

Dokuz eylül gıda müh.

Celal bayar mimarlık.

Eskişehir Osmangazi matematik ve bilgisayar bilimleri.

İzmir de yaşayan biri olarak ekonomi yerine yaşar üniversitesinde tercih edebilirsiniz ve demokrasi eski bir lise binasından çevrildi yani kampüs yok ve bayağı kalabalık ve bodrum katta eğitim verildiğini söyledi arkadaşım kendisi makine müh okuyor.

Eğer ödeyebilecek durumun varsa mekatronik >>>>>
Durumum var ama mekatronik karma mühendislik olduğu için kararsızım ayrıca makine veya elektrik mühendisliği istemediğim için mekatronikte zorluk yaşayabilirim diye düşünüyorum. Sadece bilgisayar ve yazılım alanını biraz içine aldığı için düşünüyorum.

İzmir de yaşayan biri olarak ekonomi yerine yaşar üniversitesinde tercih edebilirsiniz ve demokrasi eski bir lise binasından çevrildi yani kampüs yok ve bayağı kalabalık ve bodrum katta eğitim verildiğini söyledi arkadaşım kendisi makine müh okuyor.
Yaşar üniversitesinde bu bölümler yok baktım, demokrasiyi bina olarak beğenmiyorum zaten ama iyi kötü eğitim olsun diye düşündüm.

Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi sayısalda 143K sıralama yaptım. Aslında bilgisayar veya yazılım mühendisliği istiyordum, onlar olmazsa mekatronik mühendisliği düşünüyordum. Mezuna kalmak istemiyorum, az da olsa ilgimi çeken bir bölüme gidebilirim, bunlarla ilgili şöyle bir liste yaptım ve bunları tercih edip etmemekte kararsızım. Bunlar arasında en çok ilgimi çeken biyomedikal mühendisliği.

İzmir demokrasi üniversite mimarlık.

İzmir ekonomi %50 burslu mekatronik müh.

İzmir ekonomi %50 burslu havacılık ve uzay müh.

İyte gıda müh.

Katip çelebi biyomedikal müh.

Ege üniversite gıda müh.

Dokuz eylül gıda müh.

Celal bayar mimarlık.

Eskişehir Osmangazi matematik ve bilgisayar bilimleri.
eğer bilgisayar ve yazılımı bu kadar istiyorsan matematik veya istatistik okumayı düşünebilirsin

Geri
Yukarı