Sayısal alanda 3 ayda 300.000 girmek zor mu?

emreyanar35

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar. Temelim pek yok. Yaşım 26. üniversite okumak içimde hep kaldı ve iş yoğunluğundan pek çalışma fırsatım olmuyor. Ocak gibi başladım TYT 40-45 arası AYT ise 5-10 net arası değişiyor. Tek istediğim bu 3 ayda kendimi 300 bin içine atmak bu netler içinde 60 TYT 30 AYT gibi netler lazım. Olacak akşamları işten yorgun geliyorum. 2-3 saat çalışma fırsatım oluyor. Sizce olur mu? Ya da nasıl ilerletebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam arkadaşlar. Temelim pek yok. Yaşım 26. üniversite okumak içimde hep kaldı ve iş yoğunluğundan pek çalışma fırsatım olmuyor. Ocak gibi başladım TYT 40-45 arası AYT ise 5-10 net arası değişiyor. Tek istediğim bu 3 ayda kendimi 300 bin içine atmak bu netler içinde 60 TYT 30 AYT gibi netler lazım. Olacak akşamları işten yorgun geliyorum. 2-3 saat çalışma fırsatım oluyor. Sizce olur mu? Ya da nasıl ilerletebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam moralinizi bozmak istemem ama temeliniz yoksa 3 ayda zor 26 yaşındasınız 1 sene daha mezuna kalsanız bir şey olmaz bence kendinize bir program yapın kafanıza göre çalışmayın düzgün şekilde ilerleyin TYT'yi bitirmeden AYT'ye geçmeyin YouTube'da TYT AYT kampları var maddi durumunuz müsaitse kampların kitaplarını alın. İşten eve gelip ders çalışmak insanı boğar ruhunuz daralır bence kütüphanede çalışın iyi çalışmalar.

Geri
Yukarı