Sayısalda kalınır mı?

• Konuyu başlatan Figo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 315

Figo

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle 11. sınıf sayısal öğrencisiyim matematik yapabiliyorum fende yapabiliyorum bunda bir sıkıntı yok ancak kendimi sayısal icin 5-10-15 binlerde göremiyorum niyeyse bir türlü de iyi bir çalışmayla gelebileceğine ikna olmadım. Acaba eşit ağırlığa geçmeli miyim diye düşünce oluşmaya başladı kafamda ve orada en kötü 7 bilemedin 8.000 yapabileceğimi düşünüyorum çünkü hem edebiyat hem de matematiğim iyi ve sınav temposuyla cok daha iyi bir yere getirebileceğimi biliyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek dersleri iyi eşit ağırlık veya sayısalcı arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim. Vakit ilerliyor ve artık bir karar vermem gerekli. Şimdiden teşekkür ederim bekliyorum.

Hocam EA'da okumalık fazla bölüm yok ama size şunu söyleyebilirim ki bu seneyi konularınız tam olarak bitirirseniz ve 12'yi de biraz verimli geçirirseniz ilk 1000'in bile oluru var.

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle 11. sınıf sayısal öğrencisiyim matematik yapabiliyorum fende yapabiliyorum bunda bir sıkıntı yok ancak kendimi sayısal icin 5-10-15 binlerde göremiyorum niyeyse bir türlü de iyi bir çalışmayla gelebileceğine ikna olmadım. Acaba eşit ağırlığa geçmeli miyim diye düşünce oluşmaya başladı kafamda ve orada en kötü 7 bilemedin 8.000 yapabileceğimi düşünüyorum çünkü hem edebiyat hem de matematiğim iyi ve sınav temposuyla cok daha iyi bir yere getirebileceğimi biliyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek dersleri iyi eşit ağırlık veya sayısalcı arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim. Vakit ilerliyor ve artık bir karar vermem gerekli. Şimdiden teşekkür ederim bekliyorum.
Geçen sene bundan 3-4 hafta önce aynı sorular kafamı kurcalıyordu ve ailemin de etkisiyle sayısalda kaldım. Şu an düşününce iyi ki kaldım diyorum çünkü şu an dershane denemelerinde, genel denemelerde vs. sadece sayısal görerek eşit ağırlıkta oldukça iyi sayılabilecek netler çıkarıyorum. Bu sene derslerine iyice çalış, bu dönem sonunda kafana yine yatmazsa geçersin eşit ağırlığa ama edebiyatı iyi olan biri zaten 11-12'de az buçuk genel kültürle +12 net yapabiliyor. Benim de edebiyata özel ilgimin olmasına yorarım her zaman edebiyatı yapabilmemi.

Hayallerine göre karar vermelisin.

Sayısal>Ea>Dil kombosu yaptım bir dönemde.

Hocam EA'da okumalık fazla bölüm yok ama size şunu söyleyebilirim ki bu seneyi konularınız tam olarak bitirirseniz ve 12'yi de biraz verimli geçirirseniz ilk 1000'in bile oluru var.
İşte sanırım benim sorunum bu ne kadar çalışırsam çalışayım bu dereceler sanki çok uzak sanki bir hayal gibi geliyor ama calışınca da yapabileceğimi biliyorum artık bir karar verip ordan devam edilmesi gerekiyor sanırım.

İşte sanırım benim sorunum bu ne kadar çalışırsam çalışayım bu dereceler sanki çok uzak sanki bir hayal gibi geliyor ama calışınca da yapabileceğimi biliyorum artık bir karar verip oradan devam edilmesi gerekiyor sanırım.

Dostum bana da öyle geliyordu sonra birkaç mezunun 12. sınıf son 4 ay TYT netlerim videolarını izledim ve baktım ki ben o netleri ya şu an 11. sınıfta yapıyorum ya da çok yakınım bu durum beni cidden motive etti ve gerçekten yapacağıma inandım.

Dostum bana da öyle geliyordu sonra birkaç mezunun 12. sınıf son 4 ay TYT netlerim videolarını izledim ve baktım ki ben o netleri ya şu an 11. sınıfta yapıyorum ya da çok yakınım bu durum beni cidden motive etti ve gerçekten yapacağıma inandım.
11. Sınıf mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı