Xbox Scarlet Nexus 59,80 TL

Bilinmeyen1

Hectopat
Steam’de %82 indirimli hali 8 dolar civarı olan Scarlet Nexus, Microsoft Store üzerinde 59,80 Tl. Değerlendirmek isteyenler için çok iyi bir fiyat. Ayrıca Ultimate sürümü Steam’de 60 dolar gibi bir fiyata sahipken, Xbox üzerinde 91,80 TL gibi gayet iyi bir fiyata sahip. Çok uzun süre bu fiyatlarda durmayabilir.

Standart Sürüm: SCARLET NEXUS ürününü satın al | Xbox

Ultimate Sürüm: SCARLET NEXUS Ultimate Edition ürününü satın al | Xbox

Steam: https://store.steampowered.com/app/775500/SCARLET_NEXUS/

Son düzenleyen: Moderatör:
Ultimate mi Standart mı alınmalı hocam? Farka değecek bir şey var mı?
Season pass var hocam ekstra bölüm, kostüm, silah, dlc ve vb. Gibi eklentiler. Oyunun türü hoşunuza gidiyorsa değer. Çok bir fark yok zaten. 30 TL gibi fiyat farkına bana göre değer yani. Ultimate versiyonu Steam üzerinde indirime girerse bile 12 dolar civarına düşüyor. Beğendiniz oyun türüyse eğer Ultimate alınır. Zam gelip gelmeyeceğini bilemeyiz.

Season pass var hocam ekstra bölüm, kostüm, silah, dlc ve vb. Gibi eklentiler. Oyunun türü hoşunuza gidiyorsa değer. Çok bir fark yok zaten. 30 TL gibi fiyat farkına bana göre değer yani. Ultimate versiyonu Steam üzerinde indirime girerse bile 12 dolar civarına düşüyor. Beğendiniz oyun türüyse eğer Ultimate alınır. Zam gelip gelmeyeceğini bilemeyiz.
Anladım hocam teşekkürler.

Geri
Yukarı