SCP Türkiye'de neden genelde çocuklar arasında popüler?

Kleith

Hectopat
Çok kaliteli bir kurgu, çok büyük kurulmuş bir evren ve yüzlerce farklı yazılmış varlık var hatta binlercelerce. Ama Türkiye'de bir SCP içeriğinin yorumlarına indiğimde hep 10-14 yaş çocuklarla karşılaşıyorum. Neden böyle?

Kurgular zorlama yazılmış gibi duruyor bence, fazla kasıyorlar. Büyük yaştaki kitlenin ilgisini bu yüzden çekmediğini düşünüyorum.
Yurtdışında büyük yaştakilerin daha çok ilgilendiği kanısına nasıl vardınız?
İyi hikayeleri de var ancak çocuklara pazarlayarak para kazanma arzusu yüzünden bence kötüleşti. Efe Aydal'dan Noelde Gelen Adam isimli SCP'yi izlerseniz bence yeterince ürpertici.

İnsanların nefretine sahip olacak kadar bir kıymeti/kalitesi olduğunu sanmıyorum.
Hocam hater dediğim sizdiniz mesajlarınızdan bu olaya nefret duyduğunuz okunuyor.
Kurgular zorlama yazılmış gibi duruyor bence, fazla kasıyorlar. Büyük yaştaki kitlenin ilgisini bu yüzden çekmediğini düşünüyorum.
Yurtdışında büyük yaştakilerin daha çok ilgilendiği kanısına nasıl vardınız?
Bu video ön yargılarınızı yıkabilir. Bence küçük resme odaklanmışsınız. Kasıntı olanlar hangileri örnek verirseniz tartışabiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnsanların nefretine sahip olacak kadar bir kıymeti/kalitesi olduğunu sanmıyorum.
Kalitesiz olması kanısına nereden vardınız oturup tartışabiliriz.

İyi hikayeleri de var ancak çocuklara pazarlayarak para kazanma arzusu yüzünden bence kötüleşti. Efe Aydal'dan Noelde Gelen Adam isimli SCP'yi izlerseniz bence yeterince ürpertici.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam hater dediğim sizdiniz mesajlarınızdan bu olaya nefret duyduğunuz okunuyor.

Bu video ön yargılarınızı yıkabilir. Bence küçük resme odaklanmışsınız. Kasıntı olanlar hangileri örnek verirseniz tartışabiliriz.

Kalitesiz olması kanısına nereden vardınız oturup tartışabiliriz.
DR Void denen aptal kanal yüzünden de bu güzelim kurgu bir çocuk oyuncağına dönüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı