Script ile kontrol paneli yapma

Moolong

Kilopat
Arkadaşlar bu aralar buna merak sardım. Şimdi ben bir panel açacağım ve benim karşıma bir pencere gelecek o pencerede tuşlar olacak. O tuşlarda Discord, Minecraft, GeForce NOW vb. şeyler yazacak. Bunun gibi bir kod yapmam mümkün mü?

Tüm proglamlama dilleri ile yapabilirsin ama hepsinin algoritması farklı.
C++ öğrenebilirsiniz bu konu için. Başlangıç seviyede kodlamaya başlamayacaklar için uygundur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu aralar buna merak sardım. Şimdi ben bir panel açacağım ve benim karşıma bir pencere gelecek o pencerede tuşlar olacak. O tuşlarda Discord, Minecraft, GeForce NOW vb. şeyler yazacak. Bunun gibi bir kod yapmam mümkün mü?
C# bunun için en uygun olan dil. Hatta statik değil daha sonra kendin istediğin kadar buton ekleyebileceğin, butonları gruplayabileceğin bir şekilde de yapabilirsin.

Ayrıca C++ başlangıç seviyesi için uygun değil.
@Ezekiell

C# bunun için en uygun olan dil. Hatta statik değil daha sonra kendin istediğin kadar buton ekleyebileceğin, butonları gruplayabileceğin bir şekilde de yapabilirsin.

Ayrıca C++ başlangıç seviyesi için uygun değil.
@Ezekiell
C++ ile başlayan ölüp c# ile başlayan yaşamıyor ama c# de System.Diagnostics.Process.Start("dosya yolu") ile oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı