Sea of Thieves oyun içi mağazadan ₺ ile alışveriş yapılmıyor

Yhin

Hectopat
Sea of Thieves(Steam) sürümüne Game Pass Ultimate'li hesabımı bağladım. Sonra oyundan bir şeyi Steam üzerinden Türk lirası ile almak istediğimde, (bekleyin, sikkelerin sayılıyor...) Da kalıyor. Beş dakika falan bekledim geçmedi. ESC falan basıp da kapatamıyoruz. Kapatmak için Shift+Tab yapıp arkadaşımın profiline girince kapanıyor. Bir kostüm almak istiyorum bunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı, araştırdım baktım bulamadım. Hiç CS:GO veya başka oyunda ki gibi otomatik Shift+Tab attırıp satın al veya bir panelde çıkmıyor. Oyunun dosya bütünlüğünü de doğruladım.

Sea of Thieves(Steam) sürümüne Game Pass Ultimate'li hesabımı bağladım. Sonra oyundan bir şeyi Steam üzerinden Türk lirası ile almak istediğimde, (bekleyin, sikkelerin sayılıyor...) Da kalıyor. Beş dakika falan bekledim geçmedi. ESC falan basıp da kapatamıyoruz. Kapatmak için Shift+Tab yapıp arkadaşımın profiline girince kapanıyor. Bir kostüm almak istiyorum bunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı, araştırdım baktım bulamadım. Hiç CS:GO veya başka oyunda ki gibi otomatik Shift+Tab attırıp satın al veya bir panelde çıkmıyor. Oyunun dosya bütünlüğünü de doğruladım.
Oyun içi mağazadan nedense TL ile alışveriş yapılamıyor,hata veriyor.Bu bir sorunla mı alakalı,bilmiyorum.
O kostüm oyunun Steam öğe mağazasındaki oyun içi satın alım bölümünde varsa oradan almanızı öneririm.
Örneğin Düşünceli Korsan Yığını,oyun içi mağazada 5.000 Antik Sikke ile alınabiliyor ve 5.000 Antik Sikke satın alıp sonra paketi oyun içinde satın almak(eğer 2 tane Kadimlerin Kraliyet Hazinesi alırsak)tam 458 TL tutuyor fakat Steam'deki Sea of Thieves öğe mağazasından aldığınızda 61 TL'ye direkt alıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı