Sebepsiz yere keyif aldiginiz şeyler

453953

Decapat
İllaki herkesin sebelsizce keyif aldigi seyler vardır.

Benimki kaba insanları kibarlıkla bozmak, yani mesela birisi yaptığım bir işe hayatimda gördüğüm en kötü iş diye dalga geçmişti.

Fakat o günde uykumu almiştim, en sevdigim kahvaltiyi yapmistim yani kısacası melek gibi insana dönüşmüştüm o gün.

Normalde günlerce ugraştigim bir projeye böylesine dalga geçen birine tahamülüm yoktur. Fakat dediğim gibi çok mutlu biriydim ve kibarca "projemi beğenmediğin için üzgünüm neleri beğenmediğini söylersen bidahaki projemde düzelteceğimden emin olabilirsin" dedim.

Bunu egosunu tavan yaptirarak tepenize çıkmasına sebep olacağini düşündüyseniz, yaniliyorsunuz. Karsimdaki de benim küfür edecegimi bekliyor olacak ki şekilden şekile girdi. Eli ayagina dolasti ve özür dileyerek koşar adımlarla uzaklastı.

Tamamen tesadufen gerceklesen bu olayin ardindan, hayatimda yastiğa kafami daha rahat koymamıştım. Sonrasinda birkaç kisi uzerinde daha firsat buldukça denedim kusursuz calisiyordu. Bildiginiz tatli dille birine onlarca küfür etseniz birakamayacaginiz bir etki bırakıyor. (Alışkanlık haline getirdim, hem küfürüde azaltmiş oldum)

Her neyse sizdende bekliyorum sebepsizce keyif aldiğiniz şeyleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okul sonrası kimsenin olmadığı bir yere gidip öylece oturmak ve kendimle konuşmak ,belki bir içecek beraberinde.

Bu bana keyif vermiyor sadece bazı şeyleri düşünerek düzeltmeye çalışıyorum😓.

Ellerimi arkada birleştirerek emmi gibi yürümek ve küçük esnafların dükkanlarına ağız dolusu "selamünaleyküm" ile girmek.

Hayatımızın yarısı nişantaşı'nda geçti ama baba tarafından gelen köylü genleri dürtüyor arada.

Esnafla iliski onemli, esnaf adamlar kral adamlardir isin dusunce yolda birakmaz adami :D

Geri
Yukarı