Seçim sonrası motivasyonumuzu nasıl yükseltiriz?

kvrnosman

Hectopat
Bildiğiniz gibi dün seçimler oldu ve muhalefet rezalet bir puanla karşımıza çıktı, geceleyin kazanıyoruz diye umut verildi millete. 2018'de İnce neredeydi diyorduk fakat Kılıçdaroğlu ortalıkta neredeyse hiç yoktu. Seçim sonrası motivasyonum aşırı düştü elbette sizde de düşüş olmuştur, nasıl yükselteceğiz?

Benim motivasyon yüksek tekrar basacağım o masaya bu sefer daha sağlam basacağım.

Deprem bölgesindeki vatandaşlar ilk günden itibaren yanlarında olan iktidarı desteklemekten geri durmadı. Depremin ilk gününden itibaren kendi arkadaşlarım ile Kahramanmaraş'a gittik. Biz gittiğimiz de AFAD ve devletin birçok kurumu çoktan oradaydı. Bazı gazeteciler gözümüzün önünde AFAD'ın olmadığını ve devletin yetersiz kaldığını öne sürüp doğruları çarpıtarak vatandaşlarımıza yalan söylemiştir. Kameramanın arkasında AFAD ekipleri binaların altında kalan kardeşlerimizi kurtarmaya çalışırken gazetecilerimiz kamera karşısında canlı yayında yalan konuşup ağlıyor gibi görünüp yayın bittikten sonra arabalarında oturup sıcak kahvelerini yudumlamıştır. Yıllardır muhalefet tarafını desteklememle beraber soğan, patates, kira, ekonomi vs. deyip gözümün önünde büyüyen Türkiye'yi İHA, SİHA, akıncı, TOGG, TCG Anadolu, kilometrelerce yollar, demir yolları, metrolar, halk otobüsleri, tramvaylar, şehir hastaneleri, üniversiteler, yurtar vs. görmemişizdir. Bu zamana kadar Erdoğan'ı kötülüyor olmamdan yaptığı hiçbir şeyi beğenmiyor olmamdan söylenen her yalana inanıyor olmamdan utanıyorum. CHP'nin bu zamana kadar yaptığı yatırımları sayalım dediğimiz zaman elle tutulur bir yatırımı ancak heykel ve tuvalet yapımından başka bir şey söz konusu değildir. Hep ak partili insanlara cahil, eğitimsiz diyerek küçük düşürdük. Kendimizi o kadar Erdoğan düşmanı yaptık ki bu adam gidince ülke düzeleceğini düşündük. Yanılmışız arkadaşlar. Atatürk'ün Türk insanı zekidir lafını lütfen unutmayalım. Bu seçime AKP CHP seçimi olarak bakmayalım. Atatürk'ün kurduğu parti değil Atatürk'ün kurduğu Türkiye cumhuriyetini seçelim. Son yıllarda sosyal medya üzerinden gençlerimize doğru yapılan algı operasyonlarına kanmayalım. Her zaman doğruyu araştırıp. Doğruyu söyleyen taraf olalım. Söylediklerimi tekrar edip söylüyorum. Benim neden CHP'ye oy vermemem gerektiğini size anlatayım. CHP'nin seçim bildirgesinde terörle mücadele yasasını Avrupa Birliği terörle mücadele yasalarına göre tasarlayacağız yazıyor. Avrupa Birliği fetö PKK pyd gibi yapıları terör örgütü olarak görmüyor. Sırf Avrupa birliğine girebilmek için bu yasaları Türkiye getirirsek Türkiye'de PKK fetö pyd gibi örgütleri terör örgütü olarak görmeyecek, sadece demirtaş değil öcalan fetöcüler pyd gibi terör örgütüne üyelik suçu bulunan herkes serbest kalıp devletin herhangi bir makamında görev alabilecek. Selahattin demirtaş sadece Avrupa insan haklarına göre suçsuz bulunuyor. Bizim yaptığımız yeni yasalara göre suçludur. Burası Avrupa Birliği değil burası Türkiye cumhuriyetidir. İktidarı eleştirirken muhalefeti eriştirmeyi unutmayın. Benim gördüğüm bir tarafta Türkiye cumhuriyetini geri dönülmez bir noktaya götürmek isteyen yalancı bir muhalefet diğer tarafta bu ülkeyi ayakta tutmaya çalışan bir iktidar var. Ak partinin HDP ile görüştüğünü bahane ederek muhalefetin fetö, PKK, Avrupa ülkeleri ve yeşil sol parti desteğini görmezden gelmek doğru bir yaklaşım değildir. İki tarafı da eleştirip en doğrusunu bulmak bizim görevimizdir. Ben burada Atatürk'ün kurduğu parti değil, Atatürk'ün kurduğu Türkiye cumhuriyetini seçiyorum. Bütün oy veren vatandaşlarımızdan ricam o sosyal medyada paylaşılan haberlere itibar etmemelidir. Doğru haberi araştırıp bulmak mümkündür. Bütün icraatleri göz önünde bulundurarak ouyumu mecburen Recep tayyip Erdoğan'a vereceğim. Sağlacakla kalın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı