Seçim Tahmininiz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ankara ve İstanbul AKP alır ama İzmir zor.
Hatay için bu yıl ilk kez AKP'den umutluyum. Lütfü Bey kendi kendini mahvetti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fazla A Haber izleme sen. Bunun gerçekliğine inanıyor musun cidden?
Gerçeği burada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben de diyorum bu neden hep Hatay'ı gömüyor? Şimdi anladım derdinizi.

Birine iftira atmadan önce gerçekleri bir düşünün. Yandaş kanalın buraya videosunu atarak amacınız ne yani? A Haber'i takip ederseniz de gerçekleri göremezsiniz.

A Haber izlemeyin de azıcık olsa da gerçekleri görün.

En son Meral Akşener millete terörist diyerek ironi yapıyordu. Bir baktım A Haber Meral Akşener'i millete terörist diyor diye haber yapmış. İyi taktik de ancak belli bir kitle inanır buna.

Ha bu arada git bak A Haber Gaziantep olayını vermiş mi? Millete öküz dedi ya. Bak bakalım haberleri arasında var mı? Gerçekleri vermez, yalan haberleri verir. Böyle gereksiz bir kanal.

Son düzenleme:
İstanbul: AKP Ankara: AKP İzmir: CHP

Klasik sonuçlar bu seçim de de birşeyin değişeceğini düşünmüyorum.

İstanbul: AKP Ankara: AKP İzmir: CHP

Klasik sonuçlar bu seçim de de birşeyin değişeceğini düşünmüyorum.
Hocam anketlere bakınca hep AKP kaybediyor ama 24 Haziran seçimlerinde de anketler yanılmıştı, ben güvenmiyom pek anketlere, 1000-2000 kişi ile anket mi olur. Kesin sonuçları yarın görcez, yarın bu saatler de sonuçlar kesinleşmiş olur.

@70409 Size şöyle söyliyim şimdiye kadar ki yapılan anketler de hep CHP kazanıyordu ama ne hikmetse seçimler de AKP kazanıyor. Ya anket firmaların da sıkıntı var ya da seçim sonuçların da.

Böyle şaka olmaz!
Adam AKP'ye gönderme yapıyor. Bazı AKP adayları aynısını millete dedi ya tabii sizin yine haberiniz yok. Çünkü A Haber vermedi onları.

Ayrıca size nasıl şaka yapacağını soracak değil. Oradakiler gülüyor mu? Gülüyor. Hiç kimseye hakaret etmeden şakasını yapıyorsa size veya bana laf düşmez. Hiç kimseye hakaret etmeden, adam gibi konuşuyor. Herkes orada ne dediğinin farkında. Oradaki herkes de AKP'ye gönderme yaptığının bilincinde. Keşke siz de bilincinde olsaydınız. Gerçekten böyle bir olay var mı diye araştırsaydınız. Yandaş medya izleyerek farkına varmanız tabii zor olacaktır.

Eğer sadece o lafa takıldıysanız bile bu ülkenin adamı neler neler diyor. Keşke ona da sesiniz çıksa. Bir tarafı vatan haini, terörist ilan ederken, diğer adaylar millete öküz diye hakaretler ediyor. Bunlara da sesinizi çıkarın lütfen. Sadece yalan haberlere değil.

@70409 Size şöyle söyliyim şimdiye kadar ki yapılan anketler de hep CHP kazanıyordu ama ne hikmetse seçimler de AKP kazanıyor. Ya anket firmaların da sıkıntı var ya da seçim sonuçların da.
Her seçimde araştırma firmaları da stratejik bir çalışma yaparak anket sonuçlarını tahmin etmeye çalışıyorlar. En yakın tahminleri yapan firmalar Ankara'yı Millet İstanbul'u Cumhur ittifakı alacağını belirtiyor. Yarın oyumuzu verip sonuçları bekleyeceğiz.

Ankara ve İstanbul AKP alır ama İzmir zor.
Hatay için bu yıl ilk kez AKP'den umutluyum. Lütfü Bey kendi kendini mahvetti.
Hahahaha kendini bitirmiş resmen. Adam neden hizmet etmeye mecburum ki diyor. Böyle insanlar isterse ailemden olsun oy vermem.

Adam AKP'ye gönderme yapıyor. Ayrıca size nasıl şaka yapacağını soracak değil. Oradakiler gülüyor mu? Gülüyor. Hiç kimseye hakaret etmeden şakasını yapıyorsa size veya bana laf düşmez. Hiç kimseye hakaret etmeden, adam gibi konuşuyor. Herkes orada ne dediğinin farkında. Oradaki herkes de AKP'ye gönderme yaptığının bilincinde. Keşke siz de bilincinde olsaydınız. Gerçekten böyle bir olay var mı diye araştırsaydınız. Yandaş medya izleyerek farkına varmanız tabii zor olacaktır.

Eğer sadece o lafa takıldıysanız bile bu ülkenin adamı neler neler diyor. Keşke ona da sesiniz çıksa. Bir tarafı vatan haini, terörist ilan ederken, diğer adaylar millete öküz diye hakaretler ediyor. Bunlara da sesinizi çıkarın lütfen. Sadece yalan haberlere değil.
Hocam bana en ağır gelen, değişik gelen, Cumhurbaşkanı karşısındaki rakipler kimse onlara terörist diyor, misal iyi parti nin belediye meclis üyesi adaylarından 29 tanesi kandil adayları diyor, hep youtube reklam vermişler, sürekli çıkıyor. Eskiden MHP ile iş birliği yapmadan önce de AKP MHP ye terör destekçisi, Kandil'in, Pensilvanya' nı milliyetçisi diyordu. Demek ki siyaset böyle birşey.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı