Seçimden sonra PC toplanır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
13000

Taro

Centipat
Daha fazla  
PC toplamak istiyorum ama YKS yüzünden 1 yıl sonra bir bilgisayar alabilirim. Malum seçim de var, bu bir yılda PC toplama şartları nasıl değişir?

Bende çok merak ediyorum bende aynı zamanda toplayacağım acaba ne olur cevapları merak ediyorum.

Ben seçimleri bekliyorum, kim kazanırsa ona göre alacağım, malum kişi kazanırsa direk olurda ekonomiyi düzeltme ihtimali olan biri gelirse biraz bekleyerek alacağım.

Dolar bu hızla giderse seçimden sonra ne olur az çok tahmin ediliyor. Seçimden sonraya vaziyet almak lazım.

İyi biri bile seçilse en az 10 yılı var ülkenin kendini toparlamasının çünkü depremler çok zarar verdi.

Kim gelir bilmiyorum ama gelen kişinin de çok bir şeyi değiştirebileceğini sanmıyorum. Gelen kişide bu enkazı kaldırmayı başaracak mı ondan da emin değilim. Ülke şuan yıkık bir enkaz benim gözümde.Bence seçimi beklemeyin toplayın. Biz kendimizi değiştirmediğimiz sürece daha çok Recepler gelir gider.

Müneccim değilim ve veriler ile Türkiye'nin geleceğinde tahmin yapmak her zaman saçma olmuştur. Çünkü Türkiye her türlü gidişata terstir :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı