Seçimi tekrar Recep Tayyip Erdoğan kazanırsa ne düşünürsünüz?

Bir millet için cumhurbaşkanının dini, ne yedip içtiği (içki), namaz kılıp kılmadığı en önemli şeyse zaten bir şeyler yanlıştır en başta. Bir vatandaşın cumhurbaşkanının yaptığı işlere bakması gerekir, verdiği hizmetlere, ülkesi için yaptıklarına bakması gerekir. Siz işyeri çalıştırırken işe aldığınız elemanların dinine, içtiklerine bakıp mı alıyorsunuz? Hayır tabii ki, cumhurbaşkanını da aynı şekilde seçmeniz gerekir çünkü o da sana hizmet vermek için çalışan biri, görevi sana hizmet etmek.

Sana doğru düzgün hizmet edemiyorsa, aksine sana daha önceden verilmiş hizmetleri bile geri çekip ortadan kaldırıyorsa hala daha neden savunursun ki bir insanı? Tıpkı işini doğru düzgün yerine getiremeyen bir işçi gibi onu da işinden etmek zorundasın, kendi iyiliğin için. Ama maalesef Türk halkında bu fikir, bu zeka yok.

Aziz Nesin'i saygıyla anıyorum.

O vakitten sonra atatürk bile gelse (!) bu ülkeyi güçlü hale getiremez. Dolar 2024'te 50 TL olamayacağının bana garantisini verin. Bende o garantinin ücretini ödeyeyim, iyi akşamlar.

Kalın bir halat için para biriktirmeye başlarım.
!

Matrix.png

Kazanırsa bu simülasyon devam eder. Başka bir şey düşünmüyorum.

Bu millet taş kemirse gene bu şahısa verir.
O yüzden düşünme aşamasını geçtik biz.

Geri
Yukarı