Seçimlerden sonra başlayan zam yağmuru

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gram altın 1312 TL'ye yükselerek yeni bir rekor kırdı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyuncak ürünleri kırtasiye ürünleri hepsine zam geldi. En yakın kırtasiyeden kontrol edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teknosa'da tüm bilgisayarlara zam geldi.

Filli boya ve favori ürünlere %10 zam geldi.

Harika haberler. Ben memnunum vallaha. Bu halkın sürünüşünü izlemek harika olacak. Buna ben ve diğer muhalifler de dahil olacak ama yapacak birşey yok onlar seçti bu düzeni.

Benim umurumda değil. Ben artık hiç düşünmüyorum. İşe gerekirse torpille girip maaş alayım yeterli. Yok yetersiz beslenmeden ölmüş, ekmek alamadığı için intihar etmiş yok torpil olmadığı için işe giremiyorum beni ilgilendirmez. Açım ekmek alamıyorum, bunlar yüzüne işe giremiyorum sonra ne hikmetse eleştirdiğin parti iktidar oluyor. İkiyüzlü, yalancı toplumuz.

Beyaz un zararlı, sigara zararlı, içki zararlı +günah...
Reisimiz hem bizim sağlığımızı düşünüyor hem bizi günah işlemekten kurtarıyor...

Sigara, çikolata ve kahve zammı beni çok üzdü.

Beyaz un zararlı, sigara zararlı, içki zararlı +günah...
Reisimiz hem bizim sağlığımızı düşünüyor hem bizi günah işlemekten kurtarıyor...
Dünya lideri dediğin böyle olucak işte (!).

Sigara, çikolata ve kahve zammı beni çok üzdü.
Üzülmeyin hocam. Daha çok gelecek. Daha bu başlangıcı bile değil. Alışın. Adınızı da EkmekArasıZam yapmanızı öneriyorum.

Ekmek üreticileri sendikası başkanı cihan kolivar: "İstanbul'da şu an 6 TL'ye satılan 240 gram ekmek, 260 grama çıkarılarak 10 TL'ye satılabilir." (sözcü)

Ekmek üreticileri sendikası başkanı cihan kolivar: "İstanbul'da şu an 6 TL'ye satılan 240 gram ekmek, 260 grama çıkarılarak 10 TL'ye satılabilir." (sözcü)

20 gram artacaksa yine iyi. Yoksa direkt 10 TL olacaktı zaten. Tüh yine bir ekmekle doyup reise oy verecekler :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı