İnceleme Seduna Skagen Plus çalışma sandalyesi

11216396582962.jpg

Sandalye elime bugün ulaştı. Hepsiburada üzerinden 9 taksit ile 1600 TL'ye aldım. Biraz kullandım. Genel olarak fena değil, en azından parasına göre. Biraz kırlabilir, narin duruyor özellikle plastik kısımları. Sırt kısmı da kollar üzerinden gövdeye bağlı olduğu için dikkatli kullanmak lazım. Onun dışında bel ve sırt kısmı güzel yapılmış. Sırtım ve belim rahat şu an.
Özellikle bel kısmında plastik desteğin çok önemli, çünkü file şekilinde olan sırt kısmı zamanla çöküyor. Bu bel desteği sayesinde file çökse bile beliniz desteğe denk geleceğinden dolayı sandalye kullanılmaz hale gelmeyecek. Bu güzel bir özellik. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.
Ayakları krom kaplama sanırım emin değil. Tekerlekleri de iyi gibi, gerçekten iyi olup olmadığını uzun süreli kullanımda göreceğim.
Renk ve duruş olarak çok güzel, beğendim. Modern duruyor. Tasarım olarak gerçekten güzel yapmışlar.
Arkaya doğru yaylanmada istediğiniz yerde kitleme özelliği yok. Ya dik duracak şekilde yada sallanacak şekilde kullanıyorsunuz. Yani 10 derece eğimli şekilde kitleyeyim diye bir durum yok. Ama o mekanizmayı siz ekstradan satın alıp takabilirsiniz sanırım, araştırmak lazım.
Montajı ve teslimatı kolay. İstanbul içi 48 saatte geldi.
Ekstra fotoğraf eklemiyorum, Hepsiburada üzerinde bir sürü fotoğraf var. Ben siyah beyaz olanını aldım. Renk olarak çok şık duruyor.
İsterseniz aynısın file olmayan versiyonu da var, 200 TL fark ile. File olmadığı için muhtemelen sırt bölümü daha rahat ve dayanıklı olacaktır.

Geri
Yukarı