Segment bilgisayar değişim teklifi kabul edilmeli mi?

Rampage klavye almayın, para iadesi alıp başka bir klavye almanızı öneririm.
Bu zihinden kurtulmamız gerekiyor şu an ucuz üretip en azından 1 gün kullandıktan sonra bozulmayan bir marka Rampage ürünlerinin klavye, mouse, kulaklık tarafında hiç sıkıntısını görmedim "ben". Genel bir ön yargı olmuş durumda 2011 yılından beri Rampage ürünleri kullanırım hiçbir zaman bozulduğunu sıkıntı çıkardığını görmedim sıkıntı çıkarsada garanti kapsamında tekrardan sorun çıkarmadan alıyorlar. Rampage'nin monitör gibi ürünlerini deneyimlemedim buna bir şey diyemem yani bir ürününüz bozuk hatalı geldi diye markanın bütün ürünlerine atıfda bulunmayın bütün markaların başına gelebilir. Paramız değersiz herkese Razer önermek isterdim fakat durumlar belli yapacak bir şey yok.

baktım
Önceki mesajımda bahsettiğim modellere bakabilirsiniz, Redragon modeli için iyi şeyler söyleniyordu.
baktım da küçük klavye küçük klavye pek bana gelmiyor
Bu zihinden kurtulmamız gerekiyor şu an ucuz üretip en azından 1 gün kullandıktan sonra bozulmayan bir marka Rampage ürünlerinin klavye, mouse, kulaklık tarafında hiç sıkıntısını görmedim "ben" genel bir ön yargı olmuş durumda 2011 yılından beri Rampage ürünleri kullanırım hiçbir zaman bozulduğunu sıkıntı çıkardığını görmedim sıkıntı çıkarsada garanti kapsamında tekrardan sorun çıkarmadan alıyorlar. Rampage'nin monitör gibi ürünlerini deneyimlemedim buna bir şey diyemem yani bir ürününüz bozuk hatalı geldi diye markanın bütün ürünlerine atıfda bulunmayın bütün markaların başına gelebilir. Paramız değersiz herkese Razer önermek isterdim fakat durumlar belli yapacak bir şey yok.
rampage smx r22 phoenix mause kullanıyorum gerçekten memnundum ama şöyle bi kötü yanı var yan makro tuşu bozuldu yolladım tamir ettiler 1 ay sonra yine bozuldu yine yolladım 90 tl lik fiyatı olan mause için benden 90 tl tuş masrafı istediler rampage mause hariç alınır gözüyle bakıyorum

Bu zihinden kurtulmamız gerekiyor şu an ucuz üretip en azından 1 gün kullandıktan sonra bozulmayan bir marka Rampage ürünlerinin klavye, mouse, kulaklık tarafında hiç sıkıntısını görmedim "ben". Genel bir ön yargı olmuş durumda 2011 yılından beri Rampage ürünleri kullanırım hiçbir zaman bozulduğunu sıkıntı çıkardığını görmedim sıkıntı çıkarsada garanti kapsamında tekrardan sorun çıkarmadan alıyorlar. Rampage'nin monitör gibi ürünlerini deneyimlemedim buna bir şey diyemem yani bir ürününüz bozuk hatalı geldi diye markanın bütün ürünlerine atıfda bulunmayın bütün markaların başına gelebilir. Paramız değersiz herkese Razer önermek isterdim fakat durumlar belli yapacak bir şey yok.

Sizin sorun yaşamamanız başkalarının da yaşamayacağı anlamında gelmiyor. Forumda Rampage ürünlerle yaşanan sorunlarla ilgili tonlarca konu var, birkaç tanesine bakarsanız anlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı