Segurazo antivirüsü nasıl kaldırılır?

Bana da girdi lanet virüs o programı indirdim, inşallah olur.
Border officer indirdim onla saantivirüs (sagurazo) bulaştı sonra herkesi izledim bulamadım bi gün buraya baktım herkez Malwarebyte programıyla silmiş bende denedim indirdim taradı ve buldu segurazoyu ve sildi kesinlikle virüs bulaşmadı umarım sizede faydalı olur iyi günler.

Selamlar arkadaşlar, programı tamamen sildim Malwarebytes falan kullanarak fakat yanda aramaya saproduct yazınca orada gözüküyor aç deyince açılmıyor. Tam olarak silindi mi anlamadım.

Sorunu hala çözemediysen anlatayım. Önce Malwarebytes programı indir kur ve tarama yaptır bu uygulama segurazo virüsü algılıyor ve silebiliyor ben böyle çözdüm.

Reis Allah senden razı olsun 3 hafta önce başka bir şey die indirdim ve bilgisayarımın performansı düştü son aşamadayım :)

Edit: Bitti ve şu an siliyor hep o salak virüs mü antivirüs mü neyse o çıkmış.

Edit 2: Hepsini sildi ama restartlamamı istiyor PC'yi yapmasam olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka halen segurazo var mı bilmiyorum ama adım adım sana söyliyeceğim uzun olduğuna bakma 3Dk'lik iş;

(Not):programı İngilizce kurmanda yarar var.

1.İnternet tarayıcına "Revo Uninstaller" yazıyorsun ve Pro sürümü "deneme"olarak indiriyorsun,
2.İndirdiğin setup ı kuruyorsun,
3.Kurduğun uygulamayı açıyorsun ve karşına çıkan ekranın solunda "Forced Uninstall" var tıklıyorsun,
4."Browse for"düğmesine basdıktan sonra "folder" yapıyorsun,
5.Segurazo Anti-Virüs'ün olduğu dosyayı seçiyorsun ve "Tamam" diyorsun ve "Next"düğmesini tıklıyorsun,
6.Sürecin tamamlanmasını bekledikten sonra "Scan"butonu aktif oluyor tıklıyorsun,
7.Bittikten sonra "Select All" butonuna tıklıyor ve yanındaki "Delete" butonuna tıklıyor "Evet" diyor ve
Karşına gelen "mavi (i)"li sekmeye "Ok"diyorsun.
8.bilgisayarı yeniden başlatıyorsun. Ve bitti!

Yapamadıysan bu linkte videosu var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende buradan yaptım ve oldu.

Silinmiyor. Uygulama gözükmüyor dosyayı siliyorum hala silinmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de başıma tam şu an geldi nasıl çözeceğim? 2 saattir silinmiyor.

Geri
Yukarı