Şehir içinde bisiklet sürerken hız nasıl olmalı?

tunahan4321

Picopat
Ailem bu şekilde sürme daha yavaş sur diyor bende dayanamıyorum normalde bundan daah hızlı gidiyorum ama ailem kızıyor. Ne yapabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ailem bu şekilde sürme daha yavaş sur diyor bende dayanamıyorum normalde bundan daah hızlı gidiyorum ama ailem kızıyor. Ne yapabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Baskıcı aile diye yorumladım.. Hız bile değil bu.

Hız aslında normal, gördüğüm kadarıyla bisiklet yolunda yürüyenler ve atlayanlar olmasa daha da hızlı gidilebilir. Fakat tavsiye vermek gerekirse bu hızın üstüne çıkmamanı öneririm çünkü insanlar sağına soluna bakmıyor. Ani bir hareket yapar, vurursun sonra kavga çıkar hiç uğraşmaya değmez.

Kaçla gittiğin belli değil ama o tarz insan kalabalığı olan yerlerde ortalama bir hız gibi. İnsan trafiğini okuyarak biraz daha hızlı gidebilirsin. Ailen videoyu izleyip rapor mu alıyor?
Bayağı akıcı gidiyor gibi bisiklet, marka model merak ettim.

Kaçla gittiğin belli değil ama o tarz insan kalabalığı olan yerlerde ortalama bir hız gibi. İnsan trafiğini okuyarak biraz daha hızlı gidebilirsin. Ailen videoyu izleyip rapor mu alıyor?
İzletiyorum birde 30 35 km ye çıkıyor ailem kızıyor iyice işte araba çarpar vb. Diye 7 8 yıldır bisiklet suruyorum manevra vb. Küçük alanlarda bile iyi gidiyorum am

Marka model skyjet nitro rks marka tekerlek 360 v 10 amper 6 vitesli çift amortisörlü bir bisiklet 30 kilo

Yeni konular

Geri
Yukarı