Seinen tarzında manga/anime önerisi

typre07

Centipat
Şimdiye kadar JoJo'nun bütün animelerini seyrettim. Şu anda ise Steel ball Run'ı okuyorum. Bundan önce berserk mangasını okudum ve biraz da Vagabonda bakmıştım. Gerçekten bu bahsettiğim serileri zevkle izledim/okudum.Bu tarzda sağlam anime serisi ya da manga önerileriniz nedir?

Şimdiye kadar JoJo'nun bütün animelerini seyrettim. Şu anda ise Steel ball Run'ı okuyorum. Bundan önce berserk mangasını okudum ve biraz da Vagabonda bakmıştım. Gerçekten bu bahsettiğim serileri zevkle izledim/okudum.Bu tarzda sağlam anime serisi ya da manga önerileriniz nedir?

Record of Ragnarok.

Holyland
The Fable
20th Century Boys
A Bride's Story
Kingdom
Goodnight Punpun
Real
Vagabond
The Climber
Blade of the Immortal

Şimdiye kadar Jojo'nun bütün animelerini seyrettim. Şu anda ise Steel ball Run'ı okuyorum. Bundan önce berserk mangasını okudum ve biraz da vagabonda bakmıştım. Gerçekten bu bahsettiğim serileri zevkle izledim/okudum.Bu tarzda sağlam anime serisi ya da manga önerileriniz nedir?

Hocam fate serisini izleyebilirsiniz. Bazı sezonları seinen bazıları shounen. Birçok sezonu bulunuyor. Fate Zero ardından Fate/stay night: Unlimited Blade works izleseniz tatmin olursunuz gayet güzel bir seridir.

Yeni konular

Geri
Yukarı