SEİNNHEISER PC 323D İnceleme

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle ürünün N11 sitesinden indirimli 390 TL'ye aldım. İnceleme tam anlamıyla değil kendi çapımda sizlere bir fikir oluştursun amacıyla yapıyorum. SB tactic 3D Alpha ve Logitech G930 kullandım hala daha duruyorlar.( SB Alpha kırıldı.)

Kulaklığı 3 gündür kullanıyorum. Ses kalitesi çok hoşuma gitti çok başarılı bence. G 930'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. 7.1 kalitesi daha iyi gibi geldi bana. Kulaklıkta bas fazla yok. Programını kurdum ama pencere modunda açılması yani bas tiz gibi ayar yapma maalesef yok. Ekranın bildirim bölümünde (5. resim) seçenekler arası geçiş yapma imkanı var.

Çok hafif fakat kulağım büyük olduğu için iki kulağımın üst tarafı 2 saat sonra acımaya başlıyor. Kulak süngerleri çok yumuşak, fakat kulaklıkların hareket kabiliyeti yok , kulağa gelen süngerimsi kısımlar biraz hareketli. İlk açtığımda bu kulaklık bu para eder mi? diye düşündüm ama G930'dan daha hoşuma gitti. Sağ kulaklıkta ses azaltıp açma çevirmeli olarak var ama bas ve tiz ayarı gibi başka bir ayar yok. Tamamen plastik metal aksamı yok. Mikrofonu katladığınızda kendi kapanıyor. Mikrofonun yüksekliğini ayarlarken kademeler çok gevşek kendi açılabiliyor. Kablo uzunluğu 1.2 mt. ama kutudan 1.2 mt.de USB uzatma çıkıyor.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 139
  • 2.jpg
    2.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 130
  • 3.jpg
    3.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 143
  • 4.jpg
    4.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 118
  • 5.jpg
    5.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 133
Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler.İki bilgisayar var o yüzden. :)

Teşekkürler.

Kim bir haftalık ceza verdiyse bir hafta tuvalete çıkamasın.

Sormayın. Daha dün başka birisinin konusu altında soru soran birisine " konuyu açan kim siz kimsiniz demiştim" diye "Gereksiz mesaj" adı altında ceza aldım 1 gün. Her zaman içeride tanıdıklar vardır :) Avrupa ile aramızdaki en büyük fark bu işte. Güçlü olan haklıdır :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı